Jak se vyznat v NO produktech?

Jak se vyznat v NO produktech?

Pavel Vacek | . .
E.NOX 2
Extrifit nabízí nejkomplexnější řadu tzv. anabolizérů, neboli produktů s účinkem stimulace oxidu dusnatého (NO).
 
Nejprve obecný popis, co jsou NO produkty:
 
Oxid dusnatý je zodpovědný za rozšíření cév v pracujících svalech, kdy výsledným efektem je příjemný pocit napumpování. Pulzující krev s živinami pak transportuje potravu pro svaly . Zvýšený průtok krve je nosičem výživných látek, které jsou nutné pro růst a sílu svalů. Tyto látky (bílkoviny, aminokyseliny – BCAA, glutamin, kreatin…), pokud jste jich dodali dostatek výživou, mají za důsledek svalový růst. Samotné napumpování je příjemné, ale svalový růst nezpůsobuje, pokud není v krvi dostatek prorůstových živin. Některá NÓčka jsou pouze základní (pumpovací a stimulační), jiná (obvykle dražší), pak obsahují i samotné růstové složky, jako jsou volné (Free form) aminokyseliny, bílkoviny, kreatin pro růst síly a sacharidy (od jednoduchých cukrů, jako je dextróza, po nejvyspělejší jako je palatinóza s nízkým glykemickým indexem).
 
Pro jednoduchou orientaci mezi NO produkty značky Extifit nabízíme následující návod k použití:
Předtréninkové NO produkty


E.nox® Shock
 
Základní a nejlevnější NO produkt z pohledu cena / výkon:
 • Základní NÓčko se silným zastoupením tzv „nakopávačů“. Ucítíte brnění, pálení a svědění kůže už po několika minutách po požití. 
 • E.nox® má velmi silnou složku pro stimulaci NO (oxidu dusnatého), který je zodpovědný za napumpování svalů (citrullin, arginin base, arginin AKG a beta alanin
 • Kreatinový matrix je tvořen vyváženým množstvím tří špičkových kreatinů (kreatin AKG, Creapure® – německý kreatin monohydrát, chráněný ochrannou známkou a tri kreatin malát) 
 • Sacharidová směs je tvořena trojicí dextróza – maltodextrin – palatinóza. Tato trojka  má výborný postupný účinek a plynulé zásobení energií 
Poznámka: E.nox® Shock je nutné doplnit dostatkem proteinů, BCAA a glutaminu, aby vysoké prokrvení mělo za následek kýžený svalový růst!

+ výhodou je nízká cena za skutečně velmi působivý efekt napumpování
+ silný stimulační efekt, velmi citelné zacloumání a kopanec do tréninku
+ kreatinový matrix zajišťuje vlnu svalové síly
 
no pr 3
Hell Gel® 
 
Pokročilý NO produkt s komplexním růstovým složením ve formě jednorázového gelu. Nejprodávanější NO posledních let!

Hell Gel® je světovým unikátem právě svou gelovou formou, kdy Extrifit byl první firmou, která použila tuto formu gelu pro NO produkt. Hell Gel® je nesmírně populární dnes již po celé Evropě.  Největší výhodou Hell Gelu je to, že nemusíte nic připravovat, nic míchat. Kompletní substance je hotová a připravena k okamžitému použití. Kulturisté si nosí sáčky stále u sebe. Stačí vzít pár balíčků, které máte poruce, a můžete je okamžitě použít. Dávka je vypočítaná pro použití jak středně pokročilými, tak vyspělými sportovci. Hell Gel® neobsahuje žádné cukry.
 
 • Pokročilý NO produkt s kompletním zastoupením „nakopávačů“ jako je taurin, kofein a extrakt zeleného čaje
 • Silné zastoupení pumpovacích složek beta alaninu, citrullinu, argininu base, argininu AKG, které zajišťují silné proudění krve v pracujících svalech a mimořádný efekt napumpování 
 • Anabolický komplex aminokyselin ve volné formě (Free form), které díky vysokému prokrvení proudí do svalových buněk a přímo způsobují jejich růst 
 • 4 kreatiny, zajišťující silový výkon: kreatin ethyl ester, kreatin monohydrát, kreatin AKG, tri kreatin malát

+ hotový gel pro okamžité použití i na cestách
+ zcela bez sacharidů, takže použitelný i při nejpřísnější dietě
+ silné zastoupení pumpovacích látek pro maximální prokrvení procvičovaných svalů
+ 6000 mg volných (Free form) aminokyselin v jediném sáčku, pro okamžitý růst svalů
+ nejkomplexnější směs 4 typů kreatinu pro maximální sílu (5000 mg v jediném sáčku)
 
hellnox-shop
Hellnox®
 
Absolutní král všech NÓček, který na celém trhu nemá žádnou konkurenci. Hellnox® je profesionální  produkt, který obsahuje naprosto vše, co nutí sval růst, a to v neuvěřitelných dávkách.
Hellnox® je NO produkt z kategorie All in One (vše v jednom) a je určen pro opravdu náročné uživatele, kteří to myslí s kulturistikou vážně a chtějí velké, kvalitní, tvrdé svaly vybudovat rychle! Hellnox® je tvořen nejsilnějšími a nejúčinnějšími látkami, jaké jsou v roce 2013 pro růst svalové hmoty k dispozici. Dosud nikdo nezkombinoval takové dávky a takovou kvalitu do jediného produktu! Hellnox® je určen pro užívání alespoň 3 - 6 týdnů v kuse, kdy za toto období již byly zaznamenány přírůstky 3 – 6 kg!
nové svalové hmoty, a to dokonce s úbytkem podkožního tuku!
 • Hlavní složkou je nejmodernější pumpovací látka ActiNOS® (nitro peptidy, vystřelující do svalových buněk okamžitě po požití bez jakéhokoli trávení). Tato patentovaná látka způsobuje nejintenzivnější proudění krve ve svalech a do svalových buněk  pumpuje v jeden moment také ty nejrychlejší stavební bílkoviny ve formě peptidů, což jsou pro svalový růst ty nejlépe využitelné stavební látky ze všech.
 • ActiNOS® v denní dávce 10 gramů! Právě 10 gramů je optimálních pro okamžité spuštění svalového růstu! 
 • Nejsilnější pumpovací směs, jaká kdy byla použita – 26 gramů v dávce! Množství citrullinu, krystalického argininu, beta alaninu, nitro peptidů ActiNOS® a argininu AKG je až 25x vyšší, než u konkurenčních výrobků 
 • Nejkvalitnější kreatin vůbec – chráněný Creapure® v dávce 5000 mg! Účinnost na svalovou sílu a svalový růst je potvrzen mnoha studiemi 
 • 10 gramů volných aminokyselin (Free form) v dávce!!! Takové množství je unikátní a vliv volných aminokyselin na svalový růst je jednoznačně potvrzen.
Hellnox® obsahuje:

 • 5000 mg prorůstových BCAA (Free form) v dávce v optimálním poměru 2:1:1 = anabolický a antikatabolický účinek
 • 5000 mg glutaminu (Free form) v dávce – volná aminokyselina, ze které je tvořena svalová hmota až ze 70%! 
 • Stimulační fúze, sestavená ze silné trojkombinace kofein – extrakt zeleného čaje – taurin 
 • Sacharidový matrix, sestavený v logickém poměru 3:2:1 z palatinózy, maltodextrinu a dextrózy - zajišťuje plynulý nástup účinku všech složek a také slouží jako spouštěč účinku Creapure®.


Nejúčinnější produkt pro růst svalů ve volných dnech, kdy netrénujete!
 
Actinox®

Několikatýdenní užívání Actinoxu ve volných dnech bez tréninku přímo stimuluje růst nové svalové hmoty! Pozor, Actinox® není žádný nakopávač! Neobsahuje žádné stimulanty!
 
Actinox® je naprosto ojedinělý produkt, který svou účinností zastiňuje vše, co bylo doposud ve sportovní výživě stvořeno. Hned na začátku je nutné říct, že tato látka není levná. Účinná patentovaná složka ActiNOS® je to nejdražší, co lze pro růst svalů na dnešním trhu koupit. Navíc je nutné tuto látku užívat dlouhodobě. Alespoň 4 – 6 týdnů.
 
Většina firem, vyrábějících doplňkovou výživu pro sportovce se neodvážila tuto látku použít, protože náklady na výrobu takového produktu jsou opravdu velmi vysoké a je velmi jasné, že produkt s obsahem nitropeptidů ActiNOS® nebude vykazovat obrovské prodeje. Drahé věci samozřejmě nejdou tolik na odbyt. Ale Extrifit prostě chtěl mít ve své nabídce to nejlepší, co existuje. Extrifit Team sdružuje elitní tým kulturistů se světovými výsledky a prostě takový produkt k Extrifitu patří! I když víme, že Actinox® nebude na špicích prodejnosti. Ale také víme, že ti, co výživě opravdu rozumí, si Actinox® koupí, protože nic jiného jim nezajistí podobné výsledky.
 
Ano, je to drahé. Ovšem účinky jsou průlomové. Nitropeptidy, obsažení v Actinoxu způsobují nejsilnější stimulaci produkce oxidu dusnatého (NO) a vyprovokují nejmohutnější průtok krve uvnitř svalů. Actinox - motivan obrzek
Jednak tento efekt způsobuje zvýraznění žil pod pokožkou a pumping a jednak tato záplava nové krve v sobě váže volné aminokyseliny, obsažené v Actinoxu v množství 35 gramů (!) na 100 g výrobku. Nosiče aminokyselin ActiNOS® je pak na 100 g Actinoxu obsaženo dokonce 50 gramů (!). Není na trhu výrobek s takovou koncentrací a účinností pro růst svalů a jejich napumpování.
 
Hlavním účinkem Actinoxu je to, že  pumpuje výživné látky pro růst svalů do nitra svalových buněk v jediný moment. Důsledkem tohoto mechanismu je svalový růst. Jednoduše řečeno, pokud užíváte Actinox®, tak veškeré bílkoviny, sacharidy, aminokyseliny, kreatiny, stimulanty (hříšníci steroidy) krouží v krevním řečišti mnohem intenzivněji a svalové buňky mají daleko lepší prostředí pro růst.
 
Výživné látky jsou Actinoxem doslova dotlačeny do svalů. To je hlavní efekt Actinoxu.
 
Kdy a jak se Actinox® používá:
 
 • Pro ty, kdo nemusí koukat na peníze, je Actinox® vhodný denně a po dlouhou dobu, klidně několik měsíců v kuse. Ráno, před tréninkem i večer. Takový masivní způsob užívání zajišťuje výsledky v podobě trvalého růstu libové svalové hmoty. Samozřejmě v případě dostatečného příjmu bílkovin, sacharidů a řádného tréninku. Bez toho to nejde. Actinox® není zázrak!  Ale růst nových libových svalů velmi urychlí!
 • Běžný uživatel, který chce urychlit růst svalové hmoty, ať užívá Actinox® nejlépe pouze ve dnech volna, kdy svaly odpočívají a rostou. V těchto dnech užívejte Actinox® půl odměrky ráno a půl odměrky odpoledne. Pamatujte na známou pravdu: svaly nerostou při zátěži v posilovně, ale při odpočinku a řádné výživě s dostatkem proteinů. Actinox® svou schopností tlačit stavební látky do svalových buněk růst velmi výrazně podpoří 
 • Pokud máte omezený rozpočet, pak dávkujte ½ odměrky denně a pouze ve volných dnech bez tréninku. Přidejte syrovátkový protein WPC 80 a BCAA a i v tomto „úsporném“ režimu budete s Actinoxem napřed před ostatními. Růst svalstva bude nitropeptidy urychlen. Při takovém dávkování vám vystačí balení na 7 týdnů.
 • Vrchol suplementace roku 2013, nejdražší, ale nejúčinnější anabolický produkt
 • 50% látky ActiNOS® v produktu Actinox® (50 gramů na 100 g výrobku) 
 • 35 % volných aminokyselin v produktu: 
 • 15 tisíc miligramů BCAA ve 100 g výrobku! 
 • 15 tisíc miligramů Glutaminu ve 100 g výrobku! 
 • 4 gramy BCAA v jediné dávce (jen v půlce odměrky!) 
 • 4 gramy Glutaminu v jediné dávce (jen v půlce odměrky) 
 • Pumpovací účinek látky ActiNOS® je posílen obsahem 5% argininu AKG 
 • Nejúčinnější urychlovač růstu svalové hmoty roku 2013

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Actinox® NEOBSAHUJE žádné stimulanty!!! Není zde žádný „nakopávací“ efekt. V žádném případě si nesmíte plést stimulaci NO (prokrvení) s pocitem euforie a nabuzením! Tyto nabuzovací vlastnosti nemají látky, které produkují produkci oxidu dusnatého (NO), ale toto způsobují přidané stimulanty jako je kofein nebo taurin nebo extrakt ze zeleného čaje!
 
Velmi často se setkáváme s naprosto mylným názorem tohoto typu: „Nejsem nakopnutej, tak to NÓčko nefunguje!“ Toto je zcela špatně pocopeno! Nakopnutí dělají stimulanty. NE oxid dusnatý! Oxid dusnatý je právě ta důležitá látka, která pumpuje a rozšiřujě krevní řečiště, oxid dusnatý je tím, co určuje účinnost NO produktu! Toto je nutné si zapamatovat. Oxid dusnatý pumpuje! Oxid dusnatý nenakopává!   Novinky

Komentáře: