Hrajte s námi a  vyhrávejte!

Hrajte s námi a vyhrávejte!

Pavel Vacek | 29. 10. 2015

Tak už to dnes začalo. Škola je na pár měsíců v tahu a dnes večer vyrazí pár paštikama narvaných Oktávek TDI směr Chorvatsko. Prostě, je tu léto se vším, co k tomu patří.  A co patří k létu? Inu, trochu tepla, nějaké ty grilovačky, sem tam povrchní sexík s podnapilou puberťačkou a jiná zábavná činnost. A taky hry. Na ty nesmíme zapomenout.

Nic náročného ovšem. Přece jen, když paří slunce na květák, moc fištrónu z něj nevydolujete. Takže šachy, poker a podobný zabíječe času moc nedoporučuju. Hodně populární, hlavně po večerech, co si tak matně vybavuju, byla flaška. Tedy ta hra. Ta místo rozumu vyžaduje spíš absenci studu a trochu promile v krvi a proto je to taková švanda, když finále končí vytaženou klobáskou. Jenže finále téhle hry se může rychle zvrtnout ve start rodičovských povinností a tím pádem koncem vašeho cvičení. Závodění určitě. Takže ani to bych nedoporučoval.

Ale mám pro vás skvělý tip jak zabít čas mezi polední paštikou a večerní paštikou, u těch movitějších jedním all inclusive chodem a tím druhým. V případě těch nejoddanějších kulturistů, mezi jedním koktejlem od sluníčka zkyslého proteinu a první z nekonečné řady návštěv exotické toalety.  Zkuste nádherně infantilní hru Kvarteto. Je skvělá. Potřebujete na ní jenom dvě mozkové buňky. Jednu na to, abyste dokázali udržet karty a druhou na to, abyste tu správnou kartu co si vytáhnete, dokázali správně přiřadit ke stávajícím. Pak sesbíráte 4 karty do sbírky a hurá, jste šampion. Je to ještě rychlejší, než vyhrát kategorii physique. A proto ji rád hraju, protože naprosto koresponduje s mojí mozkovou kapacitou na dovolené a protože je lehká.

Ale co vy, kteří nikam nejedete? I pro vás máme takové kvarteto. Akorát to nebude kvarteto, kde sbíráte 4 karty, ale mnohem víceteto, protože nebudete sbírat 4 karty, ale 9 karet. A do devíti já latinsky neumím, takže nevím, jak to nazvat. Každopádně na všech bude někdo z Extrifit Teamu a jakmile sesbíráte všechny, hurá, máte kliku a vyhráváte produkt dle vašeho vlastního výběru. Cokoliv je v nabídce shopu. Takže už jde vlastně skoro o hazard.

Ptáte se, kde tyto karty seženete? Mnozí z vás už mají některé doma. Od pondělí se v každém balíku, bez ohledu na jeho výši, zasílá kartička se členem Extrifit Teamu. Čili, v každé objednávce bude na vás číhat karta. Může se stát, že dostanete 2x tu samou, nebo se vám bude hromadit doma David Oravec a chybět Sabina do sbírky. To už tak v kvartetu chodí. Ale vy máte facebook a klidně si na naší stránku napište, jestli by vám to někdo nesměnil, nevykšeftoval, neprodal, nevyměnil za vaši ledvinu a tak. Prostě si ji nějak získejte a my vám to klidně zveřejníme. A až po tomhle vyčerpávajícím boji tu vysněnou kartu získáte, pošlete nám celou tuto sadu zpátky s požadavkem na vaši výhru.

A když to nesložíte, nevadí, budete mít aspoň bezva záložky. Je to jenom hra. My si totiž hrajeme rádi a máme rádi, když uděláme nějakou tu zábavu i pro naše fanoušky. Takže sbírejte, měňte a vyhrávejte. Ať se vám daří.

Karty Extrifit Teamu

Karty Extrifit Teamu Karty Extrifit Teamu Karty Extrifit Teamu Karty Extrifit Teamu Karty Extrifit Teamu Karty Extrifit Teamu Karty Extrifit Teamu Karty Extrifit Teamu Karty Extrifit Teamu

Komentáře: