Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam

Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam

Pavel Vacek | 13. 11. 2015

Přinášíme Vám fotoreport z víkendové grilovačky \'U Kittnerů\'. Sešlo se tam hned několil závodníků, aby se odměnili lahůdkama po čtvrt roční dietě, jako - Vojta Koritenský, Karolína Holubcová, Honza Kittner, Zbyňďa Dušánek..

U Honzíka se kromě nekonečné kontroly formy začíná chystat dobrá bašta


Kája má ananas


Honzík má kudlu a Zbyňďa štrůdl


Tak jídlo je přichystaný a čeká se až dorazí zbytek (jídla i lidí), ale samozřejmě se už všichni cpou přitom čekání.


Dva opičáci no…


Už ten banán sežer prosím tě…


Všichni jsme v kupě a začíná žranice v pergole a samozřejmě kontrola formy :)


Hovězí karboše


Palačinka….a co jako ?


Nekončící kontrola formy…


Carte D´Or Muffin a lesní směs :) Ražničí...jedno nikdy nestačí…


Malá procházka, aby nám slehlo a Zbyňďa hraje krásně na vuvuzelu….


Aby ti z toho hraní neprskla hlava 


A na závěr nečekaně kontrola formy…spíš neformy :) 


Co je? Problém??

 

Byl to fajn večer! Díky všem co žrali s námi!
 
Vojta Koritenský

Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam

Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam Grilling u Kittnerů v pergole a nejen tam

Komentáře:

Nejnovější články

Sacharidy - anabolická živina, kterou potřebuješ k růstu

Autor článku: Extrifit

Sacharidy vám pomohou přibrat hmotu. To je bez diskuse. Bohužel nejen svalovou, ale může to být i hmota tuková. Záleží na tom, kdy a jaké sacharidy budete konzumovat. V tomto článku se dozvíte základní informace, které byste měli jako aktivní sportovci znát. A je jedno, jestli patříte mezi skupinu jedinců, kteří mají ze sacharidů hrůzu (ano, i takoví se mohou najít) – tzn., že trpíte „sacharidofóbií“ nebo se řadíte do zcela opačné skupiny, a jste tzv. „sacharidoholici“ – bez sacharidů si nedokážete představit, že byste fungovali.

Zobrazit celý článek

Sacharidy - anabolická živina, kterou potřebuješ k růstu

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží