Fitness Vánoce a soutěž pro vás

Fitness Vánoce a soutěž pro vás

Pavel Vacek | 26. 12. 2016

Tak si to trochu zrekapitulujeme, co říkáte? V uplynulých dnech se všichni zbláznili, vydali se na lov blyštivých kovů, omamných vůní, plyšových chuchvalců a shluk křemíkových součástek a já jel na trénink zhruba tři světelné roky místo obvyklých 15 minut. Zbytek života jsem pak kroužil po parkovišti před obchoďákem hledajíc volné místo. Pokud by nezasáhl Ježíšek, zhynul bych únavou v rychlosti 3km/hod. Vyzkoušeli jsme si i své ostré lokty v davu a zavzpomínali na fronty před kasou. Ti technologicky zdatnější z nás, ťukali milion cifer a pinů při on-line platbách a zbytek vyhlížel pošťáky, jestli jejich nová služba, částečně okoukaná od Amazonu funguje. Amazon zkouší doručovat dronem. Česká pošta zkouší doručovat. Ne vždy se to podaří.

Ale vše má svůj konec a tohle hektické peklo skončilo úderem čtyřiadvacátého a my, kovaní fitnessáci se vydali v citelně řídnoucím provozu do fitka na ten pravý vánoční trénink. Ve fitku, přestože je advent a svůj prostor by měli dostat sboroví kastráti, hrají povětšinou zostra.  Například Ramstein a jejich písničku We are living in America. To mnohé přítomné pochopitelně povzbudilo k tomu, aby si nasadili santaclausovskou čepku a dělali legraci. Začátečníci vyfasovali čepku skřeta, ten, kdo nezvedl 50 kg na bench, musel cvičit v parůžkách soba. Odcvičeno, ještě předat světu poselství o tom, jak to s tím cvičením myslíme vážně a domů. Po štědrodenní tréninkové ztrátě důstojnosti v čapce a nálezu napumpovaných bicepsů už následoval pouze pohanský festival obžerství a hojnosti, paradoxně maskovaný za oslavu křesťanství vzývající skromnost.

Hardcore fitnessáci se dali bramborový salát tmelený jogurtem a lososem v páře, kultíci v objemu nepohrdli salátem, řízkem a prskajícím olejem a vegani měli jen salát, tmelený pryskyřicí z kůry.  U štědrovečerní večeře se sešli nějací lidé, které občas vídáváte ve společném prostoru, ale tentokrát se na vás tvářili mile a vlídně a na sobě neměli pokydané triko a tepláky s vytahanými koleny jako obvykle. Nikdo nekřičel. Všichni jsme poslali přání lidem, které jsme staletí neviděli.

Pak se výklad večera liší dle věku. Jde o Saldo dárkové bilance. Pokud jste mlád, bydlíte s těmi lidmi, aniž by vám chodili složenky, pravděpodobně pro vás končí večer 24.12. plusem a vidinou bleskového nákupu na Extrifit.cz. Pokud jste ten, kterému se ve vašem bytě pohybují bytosti, a ještě musíte krýt náklady na jejich pohyb, jste pravděpodobně ve ztrátě s vidinou odloženého nákupu na Extrifit.cz Jedno mají obě skupiny však společné. Jsou blažení příjemným pocitem. Dávání, ale i přijímání dárků je veskrze příjemná záležitost. A proto si to protáhneme.

Hlavně na facebooku, bez něhož bychom se nedozvěděli, kdo co dostal na druhém konci republiky, jak byl u toho oblečen a kolik šupin měl jeho kapr. Takže si dámefacebookovou vánoční soutěž o hodnotné ceny.

A o co půjde? To je jednoduché. Udělejte fotku s vánoční tematikou a pošlete nám ji do zpráv na fcb profil Extrifit.cz. Jestli to pojmete tradičně, originálně, kontroverzně, vesele, smutně, honosně, střídmě, nábožensky, nebo kacířsky, nechám to na vás. Podmínkou je, ať z toho koukají Vánoce a Extrifit produkty.

Kdo a co vyhraje? Odměníme první tři fotky s nejvyšším počtem lajků + 2 fotky podle našeho výběru, které se nedostanou do té trojice nejvíce lajkovaných. Dohromady tedy pět výherců! Fotka s nejvíce lajky si může vybrat produkt Extrifit v Gelové formě dle jeho výběru, zbytek soutěží o Thermogely, Express Gely, Aminogely atd… plus vzorky našich nových fitness potravin.

Kdo se nemůže zúčastnit? Demokracii, zdá se, zvoní umíráček a je třeba se na to připravit. Takže jakmile dostaneme podezření na nějaké elektronické čachrymachry, fotku vyřadíme ze soutěže. Bude to hlavně v případě nadměrných lajků od Omarů, Mickeymausů, Činmhongů z Mongolska atd..  Mobilizovat kámoše a tetičky samozřejmě lze. Nepustíme ani fotku, ze které by puritány a mravokárce rozbolelo koleno. I když… hranice naší tolerance je poměrně daleko a puritány a mravokárce škádlíme radi.

A kdy to spustíme a kdy ukončíme?

V úterý ráno začneme zveřejňovat fotky a ukončíme to ve čtvrtek o půlnoci. Výherce budeme znát v pátek. Tak hurá do toho. Dole je fotogalerie z loňska pro inspiraci. 

Fotogalerie Vánoce 2015

Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015 Fotogalerie Vánoce 2015

Komentáře: