FITMEXX-nejlepší fitko v Liberci

FITMEXX-nejlepší fitko v Liberci

Pavel Vacek | . .
Katka Kyptová   
 Víte co mají společného jména jako Mistr světa Radek Lonc, Mistryně světa Katka Kyptová, nový český profesionál Tomáš Bureš, medailista soutěže Olympia amateur Marek Vomáčka, Vicemistr světa Pavel Vacek, reprezentantka České republiky ve fitness, Veronika Šmardová, absolutní Mistr České republiky Pavel Bretšnajdr a v neposlední řadě Mistr republiky Robert Smutný?

Jedno jediné jméno. FITMEXX. Tito všichni jmenovaní borci si našli cestu do tohoto fitka, aby zde absolvovali své pravidelné anebo jen občasné tréninky. Právě zde, v posilovně Fitmexx, natáčí svá úžasná videa Tomáš Bureš se svým sparingem Markem Vomáčkou. Právě tady, v těchto prostorech, se odehrávají tréninky plné úsilí, bolesti a současně nadšení v podání Katky Kyptové a Veroniky Šmardové. Právě tady je místo pro vaši novou motivaci, váš prostor pro nové postřehy a právě zde se můžete učit od těch nejlepších. Jenom tady, ve FITMEXXU, můžete spatřit vyrýsované 60- cm paže Radka Lonce v plném zápřahu. A to je věru silný zážitek, to mi věřte.  KK a Josef Čamra  
 Příznivce tzv. hard-core posiloven však musím zklamat. Rozhodně nepočítejte s tím, že FITMEXX je nějaká zatuchlá díra plná těžkého smradu.  To v žádném případě! Ve fitku panuje všeobjímající čistota, stroje pocházejí z věhlasné a dnes už světoznámé továrny pana Grüna, navíc je to jejich poslední řada, přičemž jejich funkčnost je doslova omračující. K dispozici máte samozřejmě i dostačující množství kotoučů, jednoruček a dalšího možného volného závaží. Myslím, že se vám hned tak nestane, že byste neměli s čím cvičit. Na své si rozhodně příjdou i milovníci kardio aktivit, kde je jim vyhrazena samostatná kardio zóna, zpříjemněná video technikou. Taktéž si mohou vybrat ze široké škály dnes tak populárních fitness cvičení.

O nabídce prodeje a míchání doplňků výživy různých značek se snad ani zmiňovat nemusím. To je již samozřejmostí v každém podobném zařízení. A snad ani nemusím zdůrazňovat, že v každém dobrém fitness zařízení najdete v nabídce značku EXTRIFIT. FITMEXX nevyjímaje. A ještě jedna maličkost, jež vám zpříjemní návštěvu. Lahodné drinky vám namíchá obsluha veskrze půvabná.
  Takže pokud máte kulturistiku rádi a vaše cesty někdy budou mířit do Liberce, vedle Babylonu, zoologické zahrady, Ještědu, širokých možností nákupu a podobných jiných kratochvílí, byste neměli také opomenout také návštěvu této výjimečné posilovny. Určitě se tam potkáte aspoň s jedním ze jmen, které jsem zmiňoval v úvodu.
P:S: FITMEXX je vážným kandidátem na uspořádání akce EXTRIFIT TRAINING DAY s pořadovým číslem II. 

Komentáře: