Extrifit Training Day X

Extrifit Training Day X

Pavel Vacek | 12. 11. 2015

Je mi potěšením vám oznámit, že jen co vyčerpáte své dovolené, skončí vám prázdniny, tak my vám nástup září zpříjemníme dalším setkáním fanoušků značky Extrifit pod zažitým názvem Extrifit Training Day.

Máme trochu dilema, jakou číslovkou toto setkání označit. Naposledy jsme v ČR končili devítkou, ale poté jsme absolvovali dvě setkání na Slovensku s tamními skvělými fanoušky. Přesto jsme se rozhodli pokračovat v tuzemské číselné řadě a proto bychom Extrifit Training Day mohli označit jako jubilejní. Desátý.

Zároveň platí, že s každým Extrifit setkáním se snažíme přinést našim fandům něco nového a ojedinělého. Ať už to jsou nové tváře Teamu či nějaké klíčové události. Myslím si, že onou novinkou, tím pomyslným tahákem zejména pro adeptky kategorie Fitness Bikiny, může být účast suverénně nejúspěšnější evropské amatérské bikiny závodnice Sabiny Plevákové, která se na Extrifit Training Day představí úplně poprvé. Mnozí z vás se jistě se Sabinou setkali již na stánku Extrifitu při soutěži Olympia Amateur, kde, jak jinak, zvítězila. Nyní však především dámy mohou zahrnout Sabinu otázkami, na jejichž zodpovězení není při těchto expozicích čas ani prostor.  

A když už mluvíme o Olympii Amateur toto setkání přinese i obrovský bonus navíc! Uvidíte největší koncentraci medailistů této soutěže, včetně dvou jejich vítězů, uvidíte největší koncentraci českých profesionálů v jednom teamu, uvidíte borce jak v posoutěžním období, tak v plné koncentraci před nadcházejícím vrcholem. Uvidíte zkrátka něco, co nemá v českých luzích a hájích obdoby!  

Můžete se už teď těšit na ostříleného a zkušeného profíka Petra Vaniše, na svůj profi debut připravující se ho Tomáše Kašpara, jediného českého zástupce v profi divizi federace NABBA Slavoje Bednáře, jediného vítěze Arnold Classic a zároveň Olympia Amateur  Vojtu Koritenského, bronzového medailistu Jakuba Šubrta a po zraněních formu nabírajícího Radka LoncePetra Březnu. Neochudíme vás ani o juniorského mistra světa Milana Obořila v plné přípravě na Arnold Classic a jak už bylo řečeno, pomyslnou třešničkou na dortu bude bezesporu půvabná Sabina Pleváková.  

Zároveň pravděpodobně přijede i nová akvizice Extrifitslovakia Teamu Mistr světa z roku 2012 Norbert Zajac.  

I tentokrát budete mít možnost klást elitním sportovcům Extrifit Teamu otázky, které vás zajímají, i tentokrát budete mít ojedinělou možnost ochutnat na vlastní kůži tréninkové zatížení ve dvojici s elitním sportovcem a i tentokrát strávíte super neděli s bandou lidí, kteří mají společné zájmy jako vy. A budeme také opět soutěžit, rozdávat, trénovat, ochutnávat…Logickou samozřejmostí je pak společné fotografování, trénink a příjemný pokec s naší špičkou. O zážitcích mnohdy na celý život snad ani nemusíme mluvit. V podstatě bude hodně záležet na vás, jak si to užijeme.  

Takže kdy a kde se sejdeme? Setkáme se v novém, a díky videím Vojty Koritenského, již skoro kultovním Extrifit Gymu v Hradci Králové, Svitavská ulice 1814/2 Sejdeme se tam v neděli 7. 9. 2014 ve 14:00 hod.  

Seminář je i tentokrát zcela zdarma. Platíte si pouze váš trénink a vaši konzumaci na fitness baru.  

Přijeďte, jste srdečně zváni. Bude to pecka. Ostatně jako vždycky. 

Komentáře: