Nový EXTRIFIT GYM v České Lípě

Nový EXTRIFIT GYM v České Lípě

Pavel Vacek | . .
DSC06426.jpg  
Počátkem srpna se také Česká Lípa dočkala v reprezentativních prostorách budovy České Spořitelny otevření nového fitness centra sdružujícího se v síti sportovních zařízení pod názvem EXTRIFIT GYM.
 
Tato fitcentra jsou po celé republice vyprofilována hlavně pro svou filozofii, stavící na vysoce individuálním přístupu ke každému jednotlivému zákazníkovi a jeho potřebám. Nejinak je tomu i v EXTRIFIT GYMU Česká Lípa.
 
Vedle nového, čistého, velkoryse pojatého prostoru s lehkým nádechem luxusu Vás zde s úsměvem přivítají i certifikovaní odborníci, jenž své teoretické znalosti mají podpořené i praktickými výsledky v podobě medailových umístění na vrcholných národních mistrovstvích v kulturistice. Tito na slovo vzatí profesionálové Vás, pod vedením majitele a zároveň jednoho z nejlepších českých kulturistů Petra Březny, provedou světem formování těla, představí funkce jednotlivých strojů od špičkové firmy Grün Sport a sestaví Vám na přání příslušný jídelníček. Pokud chcete zvýšit své šance při dosažení Vašich cílů, zajisté také oceníte fundované poradenství při výběru vhodných doplňků stravy fy Extrifit.
 
Nezbytnou samozřejmostí je také rozsáhlá kardio zóna, jenž v nadcházejících sychravých dnech jistě najde své uplatnění. Takovou malou třešničkou na dortu je zajisté také boxerský ring a oddělený prostor pro úpolové a kontaktní sporty. Komplexnosti služeb by nebylo učiněno za dost bez výčtu módních a trendy pohybových aktivit jako např. zumba, power jóga atd…Úžasné na tom všem je, že toto všechno mohou využívat i maminky s dětmi,neboť pro jejich ratolesti je zde k dispozici moderně vybavený dětský koutek.
 

DSC06364.jpg

Pokud tedy chcete změnit svou postavu, nebo si jen tak protáhnout tělo, popř. vyplnit deštivé odpoledne sportem, Vaše kroky by měly mířit přímo do EXTRIFIT GYMU Česká Lípa. Budete zde vítáni.


DSC_9390.jpg DSC_6019.JPG

Za Extrifit TEAM
Pavel Vacek

Komentáře: