Extrifit Club- další várka našich členů.

Extrifit Club- další várka našich členů.

Pavel Vacek | 09. 11. 2015

 O chodu, členské základně, plánech a představení prvních dvou našich členů Extrifit Clubu jsme si napsali v minulém díle. Teď si představíme nějaké další.  61786_333327630100986_1971445494_n
Lukáš Janoušek
 
Ahoj, mohl by ses našim čtenářům krátce představit?
Jmenuji se Lukáš Janoušek, v tomto roce mi bude 17 let. Pocházím z města Vyškov, kde žiji od malička a kde taky chodím do posilovny.

Jak dlouho cvičíš?
Než jsem se začal věnovat posilování, hrál jsem fotbal 8 let. Fotbal mě už moc nebavil a přemýšlel jsem, co bych mohl dělat za sport. Protože jsem člověk, který rád sportuje, začal jsem chodit do posilovny ve 14 letech a od té doby posiluji už 2 roky. Než jsem začal chodit do posilovny vážil jsem pouhých 55 kg a nyní je moje aktuální váha 74 kg.
 
Na jakou se chystáš soutěž a v jaké kategorii?
Chystám se na jaro na soutěž a to 18. května ve Frenštátu pod Radhoštěm v kategorie starší dorost do 65 kg.

Je to tvůj debut, nebo už máš nějaké výsledky za sebou?
Tento rok budu soutěžit poprvé.

Co bys považoval za dobrý výsledek?
Chtěl bych samozřejmě vybojovat bednu, ale když se to nepodaří, tak aspoň posbírám zkušenosti a to se hodí.

Proč jsi se rozhodl soutěžit za Extrifit Club?
Extrifit club mě zaujal tím, že sponzorují a pomáhají hodně známým kulturistům a to já oceňuji, protože mi můžou pomoci jejich zkušenostmi a dostat mě co nejdál v tomhle sportu. Janoušek 2 janoušek 1
Filip Pospíšil
 
Ahoj, mohl by ses našim čtenářům krátce představit?
Ahoj, je mi 24 let, jmenuji se Filip Pospíšil, pocházím, žiji i pracuji v Liberci a samozřejmě zde i trénuji v posilovně, která mi je oporou stejně jako Extrifit, ostatně produkty Extrifit právě i zde najdete.

Jak dlouho cvičíš?
Cvičím 5 let.

Na jakou se chystáš soutěž a v jaké kategorii?
Chystám se na Mistrovství Čech v kategorii kulturistika.

Je to tvůj debut, nebo už máš nějaké výsledky za sebou?
V kat. kulturistika je to můj debut, ale v klasické kulturistice jsem závodil 1x a dosáhl 4.místa.

Co bys považoval za dobrý výsledek?
Každý by chtěl dosáhnout toho 1. místa, nicméně 3. místo by mi také bohatě stačilo, koneckonců moc bych si to přál asi jako každý kulturista.

Proč jsi se rozhodl soutěžit za Extrifit Club?
Club Extrifit pro mne je velkou příležitostí, navíc produkty Extrifit kupuji běžně a jsem s nimi naprosto spokojen, a o to více mne to těší, jelikož se jedná o českou firmu.  IMG_8763 IMG_8765
David Hatrik
 
Ahoj, mohl by ses našim čtenářům krátce představit?
Ahoj, jmenuji se David Hatrik, narodil jsem se v roce 1978, mám dvě krásné děti, bydlím v Havířově, měřím 170 cm a momentálně vážím kolem 90 kilo.

Jak dlouho cvičíš?
Cvičit jsem začal někde ve 14 letech. Někdo by řek, že už za takovou dobu musím být Arnold, ale bohužel nejsem. Jsem samouk, který měl cíl – jednou se postavit na podium a zkusit si závody.
V roce 2000 jsem se připravil na můj 1. závod Mistrovství severní Moravy  do 70 kg a tam jsem skončil druhý, což jsem byl nadšený a nabuzený soutěžit dál. O týden později přišla studená sprcha… na Mistrovství Moravy jsem skončil šestý zase do 70 kg.
V roce 2001 jsem přešel do kategorie do 75 kg a výsledek byl 4. místo Mistrovství severní Moravy. O týden později 7. místo na Moravě.
V roce 2003 jsem se připravoval, ale dva měsíce do závodu jsem musel přípravu ukončit ze zdravotních důvodu. 
V letech 2004-2007 jsem řešil zdraví,  práci, bydlení, svatbu a první dítě.
Trénoval jsem dál, ale jen na půl plynu. Rok 2008 jsem si řek, že to zase zkusím, ale na podzimní pohárovky.
Měl jsem na výběr soutěžit v klasikách nebo do váhovky. Já si vybral klasiky a myslím, že jsem udělal dobře:
 
3.místo klas.kul. Čelákovice 2008
 
2.místo klas.kul. Aminostar Cup 2008
 
14.místo klas.kul. GP PEPA Opava - o umístění tady nešlo.  Šlo mi o účast na 30. ročníku a atmosféru, když tam bude Mr. Olympia 2008. Jsem rád, že můžu tvrdit, že jsem tam stál. Tohle nemůže říct každý, věděl jsem, že nemám moc šancí, ale já si to  užíval.
 
1. místo klas.kul. Pražský Pohár 2008
Krásná sezóna hlavně vítězství v Praze emoce se nedají popsat :-)
 
Vše vypadalo super, a že půjdu další rok na závody, ale v roce 2009 přišly velké změny a já přestal totálně ze dne na den cvičit z osobních důvodů. Takže suma sumárum 3 dlouhé roky jsem se nedotkl železa ( činky)  a strava byla hrozivá.
Na jaře 2012 jsem zase konečně začal s tréninkem. Po 6 měsíčním cvičení jsem si znova určil nový cíl a to, že se vrátím na prkna v roce 2014 na jaře.


Hatrik 2 Na jakou se tedy chystáš soutěž a v jaké kategorii?
Startovat budu na Moravě a republice. Kategorie, ve které budu nevím a ani zatím nějak neřeším. Pro mě je důležité být 100% připraven a je jedno jestli to bude zase klasika nebo váhovka. A proč až 2014? Protože jsem úplně z formy. Tři roky nic nedělaní jsou znát. Ano mohl bych se připravit na jaro 2013, ale to já nechci. Nechci přijít na závody jen soutěžit a skončit někde mezi posledníma. Já chci bojovat o placku a nejlépe tu zlatou a na to potřebuji čas. Jak říkám- pomalu, ale jistě…

Proč jsi se rozhodl soutěžit za Extrifit Club?
Proč jsem se rozhodl soutěžit za Extrifit club? Důvod je jasný. Všechny závody co jsem se kdy připravoval, tak jsem na to byl, dá se říct, sám. Veškeré informace, které jsem měl, tak jsem vyčetl z časopisů.  Prostě samouk. Vím, že jsem dělal plno chyb, ale to už je za mnou. Teď je tady šance a já ji chci chytit za pačesy a udělat výsledek tak jako na Pražském poháru a zvednout další pohár nad hlavu.
Nemůžu si ještě odpustit, abych sem nepřiložil jeden pěkný článek, který mám doma uložený. Napsal ho nějaký Pavel Vacek :-)
Pondělí, 03 listopad 2008
Kategorie klasická kulturistika do 80 kg
Páté místo obsadil Roland Šoušák  s pěknými kulatými tvary svalů, bohužel však zcela nepřipraven. Rudolf Pinkas na čtvrtém místě byl jedním z mála borců, jež startovali i o týden dříve a zaznamenal jsem u něj pronikavé zlepšení formy. Byl tvrdý, žilnatý, byť málo objemný. To že nedosáhl výše je hlavně „zásluhou “ jeho pózování, na kterém bude muset výrazně zamakat. Jan Klanica, vysoký trochu subtilní typ, jehož nejlepší pózou byla paradoxně most muscular. Jinak jeho postava byla dost obtížně zařaditelná, tak trochu ode všeho něco, nic špatně ale taky nic extra. Zkrátka z toho vypadlo třetí místo. Stříbrný Tomáš Lukáč s výrazným V-tvarem trupu měl velmi silnou zbraň v podobě základního postoje. V něm působil velmi elegantně a okázale. Ovšem precizní vyrýsování u něj bylo stejně vzácné jako stabilní dolar. Tím, kdo jednoznačně kraloval této kategorii, byl David Hatrik.  V zadních pózách své soupeře převyšoval rozdílem několika světelných let. Hamstringy měl tak vyjeté, že by  je klidně mohl použít Tarzan místo lan při ručkování za Jane. Zepředu bylo pěkné pokoukání mimo jiné především na bicepsovou pózu. Zkrátka jasná zlatá. Hatrik 1

Komentáře: