Emil Boar - Ostřílený veterán v barvách Extrifitu

Emil Boar - Ostřílený veterán v barvách Extrifitu

Pavel Vacek | 03. 11. 2015

  Dnes Vám představíme našeho \"nejstaršího\" člena klubu, který je nyní v přípravě na Mistrovství Evropy ve Španělsku.  

Emilu Boarovi je 57  let, ale nevypadá na to a ani se na to necítí. Jak se zmiňuje ve videu z tréninku, kulturistice se věnuje už pěknou řadu let a je to v tomto ohledu opravdu zkušený borec.  

Emil se rozhodl si po velké pauze zase otestovat svoji vůli a kondici. Ale po celou tu dobu chodil samozřejmě pravidelně tvrdě makat a jak je vidět na videu, trénuje opravdu intenzivně a v přípravě na soutěž i dvoufázově systémem 3+1.  

Při tomto tréninku byl třetí den bez sacharidů a stejně do toho dal všechno, jak je zvyklý. Nezbývá nám než před ním smeknout a uznat, že ve svém věku je to opravdu třída.  

Již máme i potvrzenou účast na Mistrovství Čech  tento týden v sobotu 2.5.2015 v Děčíně, kde si chce svou formu vyzkoušet.

 

Emil Boar trénink

Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink Emil Boar trénink

Komentáře: