Actinox® - vše pro růst svalů!

Actinox® - vše pro růst svalů!

Pavel Vacek | . .

Actinox® - co to je?
 
1.)    Zvýšený průtok krve ve svalech – s Actinoxem využijete všechny živiny pro růst svalů (anabolický účinek)
 
Actinox® je unikátní výrobek určený pro všechny, kteří chtějí maximálně zvýšit anabolické prostředí ve svalových buňkách na 24 hod denně a usilují o brutální nárůst objemu svalů. Hlavní složkou tohoto revolučního produktu – nitro peptidy ActiNOS® (které do svalů pronikají ještě rychleji než volné aminokyseliny!) – umožňují celodenní zvýšení průtoku krve do svalů svou schopností produkovat oxid dusnatý (NO) a tím Actinox®  zvyšuje využitelnost i všech snězených jídel a vypitých proteinů za celý den! Díky extra dávkám BCAA, glutaminu a palatinózy, které Actinox® obsahuje, navíc naplníte svaly vším, co potřebují po tvrdém tréninku k maximálnímu růstu a bleskové regeneraci. ACTINOX
2.)  Produkce NO – oxidu dusnatého
 
ActiNOS® (označované také jako CFM nitro) jsou krátké bioaktivní syrovátkové peptidy, přirozeně obsažení v nízkých koncentracích v mléce. Ovšem v Actinoxu jsou koncentrované! V klinických studiích bylo prokázáno, že tyto nitro peptidy zvyšují dlouhodobé prokrvení a napumpování svalů díky stimulaci produkce enzymu nitric oxide synthetase. V klinické praxi se zjistil i jejich účinek na snížení krevního tlaku, stimulaci imunitního systému a zlepšení sexuálních funkcí u mužů! Díky produktu Actinox® budete konečně moci trénovat jako profesionálové! Maximální efekt na zrychlení regenerace a tvrdost tréninku, s Actinoxem neexistuje nic jako přetrénování! Při tréninku se díky zvýšenému průtoku krve do svalů rychleji dostává do pracujících svalů kyslík a odplavuje se laktát (kyselina mléčná) – Actinox Vás pustí v tréninku vždy o pár opakování dál! Oddálíte díky němu pálení svalů i svalové selhání a odmakáte toho v každé sérii více! A to nejlepší teprve přichází po tréninku - večer, v noci i přes celý den máte díky Actinoxu stále zvýšený přívod krve do svalů, která je naplněná látkami podporující anabolismus!
 
3.)  Regenerace a růst – BCAA a Glutamin

Věděli jste, že lidský sval je ze všech existujících 20 aminokyselin tvořený z 33 % BCAA (valin, leucin a isoleucin) a z 60 % glutaminem? Vytvořili jsme pro tvrdě trénující sportovce exkluzivní produkt, který umožní zásobení svalů MEGA dávkami BCAA a glutaminu po celý den! Proto je tento produkt vhodný zejména pro užívání v netréninkové dny pro perfektní regeneraci a dokonalé zabudování živin do rostoucích svalů díky efektu zvýšeného prokrvení svalové hmoty, aneb nejvíce sval roste při odpočinku, nikoliv přímo na tréninku! V tréninkové dny naopak použijte před tréninkem NO produkty se stimulanty jako jsou Hell Gel, Hellnox či E.nox!

4.)    Paltinóza (IsomaltulózaTM)
 
Obsah revolučního sacharidu - palatinózy - spolehlivě zajišťuje přívod energie do svalů a rychlé naplnění glykogenem po celý den. Palatinóza má nízký glykemický index a proto vše jde výhradně do svalových buněk! Díky složce ActiNOS® a zvýšenému přívodu krve do svalů dojde k maximálnímu zásobení svalů vším potřebným i do té poslední svalové buňky ve vašem těle! Maximální efekt na dramatické urychlení regenerace a navození anabolického stavu ve všech svalových buňkách.
 
5.)    Neobsahuje kofein, ani jiné stimulanty – budete dobře usínat!
 
Díky absenci stimulantů v tomto produktu jsou Vaše svaly zásobeny větším množstvím krve po celý den bez nepříjemného vlivu na usínání. Naprostá revoluce v oblasti n-očék: produkt, který funguje celý den – Actinox®!
Shrnutí:
 
Actinox®  – naplňte svaly vším potřebným! V jedné dávce je toho pořádný nášup! Dostaňte do svalů 2x - 3x denně všechno důležité! Megadávky nejdůležitějších živin každý den:
 
- 30 gramů revolučních nitro peptidů ActiNOS® zvyšujících využitelnost všech jídel
- 12 gramů glutaminu
- 9 gramů BCAA
- 10,4 gramů palatinózy

 
Máte navíc rádi pocit napumpovaných svalů po tréninku, kdy vám jsou rukávy trička najednou těsná? Co mít vysoký přívod krve do svalů a výborné napumpování celý den? Chcete mít svaly přes den stále plné krve s pulzujícími žílami na bicepsech jako profíci? Sáhněte po produktu Actinox®  a mějte napumpované a plné svaly po celý den! Dalibor
Reference:

Dalibor Hájek (mistr světa IFBB v kat. nad 90 kg): „Konečně je tady tak silnej anabolickej produkt, kterej cejtím i já. S mými 135 kg je už těžký najít něco novýho, co funguje i na mě, ale díky super efektu Actinoxu, kterej anabolizuje svaly 24 hodin denně,  jsem přibral po dlouhé době dalších 3 kila svalů! Za sebe Vám můžu efekt Actinoxu doporučit!

Milan Obořil (mistr světa IFBB juniorů v klasické kulturistice)
:„Díky produktu Actinox®  můžu trénovat intenzivně jako hotovej blázen! V tréninku mě Actinox®  pustí ještě dál, protože po něm jsou regenerace a naplnění svalů živinami obrovské! Jako ektomorf, který lehce pálí svalovou hmotu, se teď už vůbec nemusím bát. Díky Actinoxu jsem přibíral nové svaly i v dietě, což jsem myslel, že bez dopingu nejde!“
 
Vojtěch Koritenský (vítěz Arnold Classic): „Produkt Actinox®  testuju už týdny. Beru ho jen ve dnech volna a díky němu je ta regenerace perfektní! Do svalů jdou pořád ty nejdůležitější živiny a moje tělo je pořád v anabolickém stavu…a vidím to nejen na formě :) ! Co Vám budu povídat, ten pocit plných a napumpovaných svalů s velkými žílami celý den i na ulici v tričku a na koupáku není k zahození :) !“
 
 
Actinox® je určený pro všechny výkonnostní stupně sportovců!

Sledujte tabulku dávkování na zadní straně obalu:
  • začátečníci a mírně pokročilí - 1/2 odměrky (20 g = 1 dávka) dopoledne v netréninkový den
  • pokročilí sportovci a kulturisté - 1/2 odměrky ráno a 1/2 odměrky odpoledne v netréninkový den (dohromady 40 g)Komentáře: