Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kardio na lačno
Dobrý den, 
chtěl bych se zeptat, zda-li je vhodné a rozumné kardio na lačno, dejme tomu například skákání na švihadle. Mnozí říkají hloupost, že to je pro tělo špatné, tak bych se rád zeptal. Smile
Odpovědět
Kardio ráno na lačno je velmi vhodné, pokud chceš spálit tuk. Jediná nevýhoda v tomto směru je, že s tím tukem spálíš také sval, protože NA LAČNO tělo nemá absolutně žádný cukr, který by mohl čerpat a bere si energii z glykogenu, který si uložil a poté z tuků, ale i ze svalu. A mám sám na sobě vyzkoušené, že i když jsem před kardiem na lačno dával 9g BCAA a 15g glutaminu, tak ty svaly šli trošku dolu. Teď si vezmi, pokud to budeš dělat bez těch aminokyselin. A řekl bych, že švihadlo po ránu je poměrně intenzitní. Raději bych volil variantu rychlejší chůze, nebo volnějšího běhu.
Odpovědět
(15-07-2016, 23:01)Mercedes - benz Napsal(a): Dobrý den, 
chtěl bych se zeptat, zda-li je vhodné a rozumné kardio na lačno, dejme tomu například skákání na švihadle. Mnozí říkají hloupost, že to je pro tělo špatné, tak bych se rád zeptal.
Dělám stejně, po ránu dávám svižnou chůzi či lehčí běh nebo kombinuji obojí...evt.veslování...BCCA i Glutamin dávám a také jsem vypozorovala lehčí úbytek svalů. Každopádně, když chodín na lačno, tak po ukončení aktivity mám většinou takový hlad, že bych okousala i kabely ... a metabolismus je nakopnutý raketovou rychlostí, teda aspoň u mě. Takže můžete mít i vyšší nároky na jídlo, zvlášť pokud jdete odpoledne či navečer posilovat... A jak už bylo napsáno v mnoha článcích, tak ideální kardio je po posilování
Odpovědět
Dobrý den,

cvičení na lačno je super, ale určitě bych před tím dal Aminokyseliny, nebo BCAA, případně Glutamin a to v množství alespoň 10 g. Jinak je to tak, jak píše tady Michala.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)