Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bonus za odběr
Question 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak to přesně je s bonusem za pravidelný odběr? Při každé 5. objednávce, která přesáhne celkovou sumu 6 000 Kč mám nárok na dárek v určité hodnotě. Chápu tedy, že je podmínka mít 5 objednávek? Já mám např.: 3 objednávky v celkové hodnotě: 17 494 s DPH. Tudíž mám jakoby smůlu? Shy  Děkuji za upřesnění.
Odpovědět
Dobrý den,

ano, chápete to dobře. S tou smůlou máte bohužel asi pravdu, nicméně je tam při podobných odběrech možnost vybrat si bonus za jedinou objednávku v hodnotě 8000,- . Čili pokud tam nějaká taková byla, bonus už mohl být váš.
Odpovědět
Dobrý den, mám podobný problém s pochopením, jak to s tímto bonusem je. Jedná se o 5 odběrů v min. výši á 6tis a nebo se ta částka sčítá? Mám 6 odběrů dohromady za cca 15 tis. (cca 2.5 za odběr).
Odpovědět
Dobrý den,

částky se sčítají. Takže máte nárok o bonus. Vyberte si jednu z možností a napište si o ní do poznámek buď solo, nebo v další objednávce.
Odpovědět
Dobrý den,
chtěl bych se Vás zeptat od jakého data akce platí(respektive od jakého data se mi započítávají částky objednávek), díky za odpověď.
Odpovědět
Dobrý den,

od počátku vašich evidovaných objednávek.
Odpovědět
Dobrý den,mám menší problém s pochopením,když mám celkově 6 objednávek (každá tak za 1500) mám nárok na bonus? nebo 5 objednávka musí mít minimálně 6000,-                                                                                                                                               Děkuji za odpověď
Odpovědět
Dobrý den,

ano, máte. Uveďte jednu z možností do poznámek při objednávce a bonus je váš.
Odpovědět
Dobrý den,mám otázku: když mám u vás dohromady 7 objednávek a bonus jsem si ještě nevybral mohu si ho vybrat při 8 objednávce? A stačí pouze napsat do poznámky název produktu ,který jsem si vybral? Nebo je za tím ještě víc. Děkuji za odpověď
Odpovědět
Dobrý den,

ano, můžete a přesně tímto jednoduchým způsobem. Nic víc za tím není. :-)
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)