Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vecerni jidlo
Dobry den, 

mam vetsinou k snidani kasi z vlockove drte, s otrubami a vlockami (cca 38g carbs a 11g protein, tuky a cukry do 2g) a nejaky kus ovoce, bud berries nebo jablko, bananu se vyhybam, obcas si ho dam. 

Pak dve hodiny pracuju a pak jdu do fitka, kde jsem tak 2,5 hodiny, cviceni (lifting) je asi hodina a pak 20 minut cardio, pak se protahuju, pak si dam protein shake a pak se tak loudam jeste do spa zony (sauna, para) atd. 

Doma pak dam maso s ryzi a zeleninou, no ale pak to prijde - nejim nic spatneho! Ale v pomerne kratke dobe cca 4 hodin vetsinou vmesnam jak obed, tak svacinu, tak veceri. Jedna se temer vzdy o treba maso ryzi zeleninu pak maso zeleninu a pak tvaroh, ale snim to s odstupem v podstate tak hodinu, mam tam obrovskou pauzu kdyz cekam, nez jdu cvicit (kdyz cvicim po jidle je mi spatne) a pak nez dojdu domu. Hodne piju vodu a jen cernou kavu rano. Kaloricky jsem na nejakych 1500-1600 kcal (zena 24, 174cm, 63kg) 

Moje otazky jsou tri - Vadi hodne, ze vetsinu jidel vmesnam vecer (od cca 4pm) do tak kratke doby? 
Mam pridat na kaloriich? 
Snim cca 130g bilkovin, 40g fats a 150g sacharidu (berte +- 10g u vseho, podle toho, jak mi to vyjde) - jim malo? Moc? 

Dekuji

Adela

Cil je je nabrat svaly a doufejme pomalu u toho hubnout tuk (aka rysovat). Nejsem zacatecnik, uz ted svaly mam, ale je na nich jeste vrstva tuku, chci svaly zvetsit a ten tuk shodit. Cvicim 4x tydne ve fitku (pokazde jiny set svalu) a 2-3x tydne jdu behat. Jinak sedavy lifestyle (skola, prace).
Odpovědět
Dobrý den,

myslím, že by to mohlo být rozložené lépe, ale na druhou stranu, pokud vám to nějak objektivně nevadí, tak proč ne. Myslím, že větší péče by mohla být v té potréninkové fázi, kdy si můžete dát protein po tréninku, pak jít do té sauny a po sauně, si prostě na místě rozdělat krabičku s jídlem a najíst se na místě. Tím tam vložíte 1 jídlo z těch 3.
Jestli je těch kalorií málo, nebo hodně, nevím. Neznám váš denní program, intenzitu tréninku, náplň práce atdatd... Držte toto množství a po 14 dnech se zvažte. Pokud se váha nehýbe, je to moc a mírně uberte. Po týdnu se zase zvažte a pozorujte změny.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)