Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rada
Ahoj je mi 17 vážím 81kg měřím 196cm a potřeboval bych trochu přibrat... 
Dělám běžecký lyžování a atletiku tak bych chtěl trochu posilnit vrchní partie. 
Samozřejmě chci nabrat jen v určitý míře nemůžu mít 100kg to by se mi potom asi moc dobře nejezdilo:-). 
Mám předepsaný jídelníček kterým se snažím řídit ale ten to moc neurychlí...
Tréninky mám tak 6x do týdně, když jsem na soustředění tak klidně i 10-12..
 Momentálně beru protein od Enervitu kterej mi v celku chutná a hlavně je dobrej v mojí sportovní oblasti ale přemýšlel jsem že bych do toho ještě něco přidal jako doplněk aby to urychlilo... koukal jsem na váše gainery a creatiny ale moc se v tom nevyznám..
Mohli byste mi poradit nějaký produkt dávkování kolik ho brát a takové věci? :-)
Díky mějte se :-)
Odpovědět
Dobrý den,

pokud tím "proteinem" myslíte produkt s názvem Enervit protein, tak už gainer, na kterém je bůhvíproč napsáno Protein užíváte. Osobně bych vám doporučil ultimátní regenerační směs HERO, která je naprosto ideální pro téměř všechny sporty, neboť obsahuje 52!! látek, které nejenom urychlí vaši regeneraci, ale dodají i dostatek bílkovin a sacharidů pro růst. Creatin samozřejmě obsahuje taky. Takže moje doporučení je HERO v jedné dávce po každém tréninku, ať už lyžování nebo posilování a 1x ještě třeba dopoledne. http://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero
Odpovědět
Dobrý den, cvicím cca 2 roky, teď poslední dobou při mrvém tahu mě bolí záda v bedrech je to specifická bolest v jednom místě, trvá to cca 2 dny po tréninku zad. Myslíte, že mám něco s páteří nebo že je to svalové? Děkuji za odpověď
Odpovědět
Dobrý den,

nemám tušení. Ale rozhodně bych vám doporučoval, abyste s MT přestal.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)