Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nohy do objemu
Dobrý den, rád bych poprosil o Váš názor na trénink nohou v objemové části.. Skladbu tréninku jsem schopen si upravit sám, spíše bych rád slyšel názor na běhání po objemovém tréninku (čistý výklus na rotopedu,žádný maraton) Dočetl jsem se a co člověk tak pochytí, po maximálním zatížení dolních partií se snižuje hladina glykogenu a běh po cvičení má za cíl ,že tělo tedy začne spalovat tuky ještě výrazněji.. Předpokládám, že to není ideální volba do objemového tréninku...jen se chci ujasnit že je tomu tak..Nebo jsou moje znalosti mizerné Big Grin

Při tréninku piji bcaa instant a po tréninku 3 kapsle bcaa 1800mg..nejlepší výrobky !!!
Odpovědět
Dobrý den,

každý běh usnadňuje pálení tuků. Je to prostě výdej energie. Ale já bych to po tréninku nohou v objemu nezařazoval. Jde o to, že jedním z cílů tréninku je, nahnat do trénované partie co nejvíc krve plné vyživovacích látek a tam ji udržet co nejdéle. A vy se snažíte o opak. Aby ta krev co nejrychleji z nohou odešla. To je fajn u sportovců, kteří potřebují zatížit ten sval hned druhý den (např. fotbalisti), ale kulturista své tréninky partií cykluje a mezitím využívá procesu regenerace k růstu.
Odpovědět
(17-04-2017, 20:40)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

každý běh usnadňuje pálení tuků. Je to prostě výdej energie. Ale já bych to po tréninku nohou v objemu nezařazoval. Jde o to, že jedním z cílů tréninku je, nahnat do trénované partie co nejvíc krve plné vyživovacích látek a tam ji udržet co nejdéle. A vy se snažíte o opak. Aby ta krev co nejrychleji z nohou odešla. To je fajn u sportovců, kteří potřebují zatížit ten sval hned druhý den (např. fotbalisti), ale kulturista své tréninky partií cykluje a mezitím využívá procesu regenerace k růstu.

Děkuji za dostatečnou odpověď. hezký den
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)