Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaké produkty? ?
Zdravím. Potřebuji radu. Nedávno jsem začal chodit do fitka a chtěl bych si u vás objednat pár produktů. Potřeboval bych hlavně shodit a vyrýsovat. Co byste mi doporučili, prosím? Přemýšlel jsem o Thermogelu, Hydro Isolate 90 a o BCAA instant. Je to správný výběr používat tyto produkty dohromady nebo byste mi doporučili ještě něco jiného? Díky!
Odpovědět
Dobrý den,

ano, je to správný výběr. Samozřejmě jsou k tomu ještě alternativy a třeba takový Carni Liquid by se určitě hodil, ale tento základ je v pořádku.
Odpovědět
(10-04-2017, 20:10)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

ano, je to správný výběr. Samozřejmě jsou k tomu ještě alternativy a třeba takový Carni Liquid by se určitě hodil, ale tento základ je v pořádku.

Super, díky moc!  Smile
Odpovědět
(10-04-2017, 20:10)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

Dobrý den, dnes mi od vás přišly výrobky, co jsem si objednal. Díky za rychlost! Chtěl bych se zeptat, jak nejlépe výrobky kombinovat a dávkovat? Nakonec jsem si objednal Hydro Isolate 90, Thermogel, BCAA instant a nakonec i Carni liquid. Jelikož to je moje první objednávka, poprosil bych o radu, jak nejlépe začít výrobky užívat. Díky moc!
Odpovědět
Dobrý den,

denní plán by měl vypadat ase takto:
Ráno před snídaní 1-2 odměrky Carin Lquid
Půl hodiny před tréninkem Thermogel
V průběhu tréninku a ihned po něm BCAA. Udělejte to tak, že si dáte třeba 3 odměrky do Pet lahve s litrem vody (pokud jste zvyklý pít víc, tak dejte víc) a to popíjejte během tréninku tak, aby vám něco zbylo i po něm a to dopijte.
Hydro Iso - po tréninku. (např. dopijete BCAA, jdete se převléknout, osprchovat, oblečete se a dáte si Hydro Iso.) Hydro Iso dejte i jako jedno jídlo dne. Buď jako to poslední, nebo jednu ze svačin.
Na noc štamprdličku Carni Liquid. :-)
Odpovědět
Dobrý den, nedávno jsem začal opět po 2 letech posilovač. Bohužel mám sedavé zaměstnání, což se na mojí postavě dosti projevilo.
Snažím se o úbytek tukových zásob + nabírání svalové hmoty (spíše udržení aktuální svaloviny). Posilovna 3-4 x týdně, ve dnech se snažím zapojit aerobní aktivity (běh, kolo, ...).

Z produktů používám:
Protein - zejména na noc, v případě tyčinek během dne jako doplnění stravy.
Gainer - po tréninku.
Kreatin - v tréninkové dny po cvičení, v netréninkové na noc.
BCAA - během tréninku v tekuté podobě, po tréninku tablety.
Thermogel - před cvičením.

Jak to vidíte Vaším profesionálním okem? Předem moc děkuji za odpověď.
Odpovědět
Dobrý den,

za mě je to v naprostém pořádku. A zrovna včera jsme publikovali článek, kde jsou rozepsané produkty a jídlo právě s tímto zadáním. Růst svalů, úbytek tuku. Mrkněte na to, třeba vám to pomůže. http://www.extrifit.cz/cs/blog/clanok/su...g-cvicence
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)