Extrifit Poradna
Actinox - Verze k tisku

+- Extrifit Poradna (http://www.extrifit.cz/poradna)
+-- Fórum: Extrifit forum (http://www.extrifit.cz/poradna/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Suplementace (http://www.extrifit.cz/poradna/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Téma: Actinox (/showthread.php?tid=884)

Stran: 1 2

Actinox - Chippy - 09-01-2017

Dobrý den,
co jsem pochopil, tak Actinox se bere každý den, jak tréninkové dny, tak netréninkové.

Chtěl bych se zeptat, zda když zařadím v tréninkový den Actinox, nebude již potřeba brát Glutamin a Bcaa?
Nebo je lepší mít jak Bcaa+glutamin tak i Actinox.

Děkuji

RE: Actinox - Pavel Vacek-Extrifit.cz - 09-01-2017

Dobrý den,

no, odpovím vám šalamounsky. :-) Ano, stačí samotný produkt, ale lepší je mít samozřejmě ještě BCAA a Glutamin navíc. Do určitého množství, výrazně vyššího než obsahuje ActiNox, není BCAA ani Glutaminu nikdy dost.

RE: Actinox - Host - 10-01-2017

Dobrý den,

dobře děkuji, chci se ještě zeptat, zda když ten Actinox budu brát fakt 6-7 týdnů bude to znát? Samozřejmě, že to bude ovlivněno stravou, ale jídelníček mám a dodržuji ho.
Pak tedy, když ho zkusím na tyto týdny a objednám dvě balení jak ho brát? Bude stačit jedna odměrka v tréninkový den a dvě odměrky v netréninkový? Nebo je potřeba to brát více, aby to mělo efekt?

Tréninkový: před/po tréninku?
Netréninkový: ráno/odpoledne
ráno brát na lačno?

Děkuji

RE: Actinox - Pavel Vacek-Extrifit.cz - 10-01-2017

Dobrý den,

mělo by to být znát, určitě. S všelijakými doplňky se to má tak, že šetření není na místě, čili na otázku, jestli bude stačit, neumím pořádně odpovědět. Já beru 4 odměrky rozdělené do celého dne po odměrce. Vlastně to tak má většina Extrifit Teamu, přičemž okolo tréninku dávají i dvě. Rozhodně bych doporučil 2 odměrky denně.

RE: Actinox - Host - 10-01-2017

Když tedy dám 2 odměrky v tréninkový (mám agrezz) , ráno a po tréninku
a v netréninkový 4 odměrky do celého dne
bude to OK?

Děkuji

RE: Actinox - Pavel Vacek-Extrifit.cz - 10-01-2017

Ano

RE: Actinox - Host - 12-01-2017

Dobrý den.

Kromě "standardních" produktů, jako je Hero, Glutamin, Aminofree, Creatin... používám před tréninkem sáček Agrezzu (někdy ho doplním odměrkou Actinoxu). Zkoušel jsem i jiné nakopávače (Hellnox i Helgell), ale velmi brzy si na ně "zvyknu" a už tam není ten pocit mravenčení a napumpování... Bylo by však možné pro lepší účinek doplnit tuto suplementaci o další Arginin nebo Beta Alanin? Nebo byste mi doporučil něco úplně jiného? Kvůli kofeinu a večernímu tréninku nechci překračovat doporučené dávkování "...noxů" - mám pak oči jak angorák a nemůžu usnout..

Předem děkuji za odpověď,
Radek.

RE: Actinox - Radek - 12-01-2017

A ještě jedna otázka pro doplnění - když užívám V52 ráno a VitaC po tréninku (krom těch věcí, které jsem už zmínil), je vhodné to doplnit i ZMA? Cvičím 5x - 6x týdně a nějak to nestíhám uregenerovat... Nebo byste mi doporučil ještě nějaký doplněk?

Děkuji, Radek

RE: Actinox - Pavel Vacek-Extrifit.cz - 12-01-2017

Dobrý den,
přidat tyto dvě látky samozřejmě lze, ale je proč vlastně? Aby vás víc mravenčilo? Ale z toho svaly nerostou. NO produkt má za úkol roztáhnout řečiště a dodat pokud možno co nejvíce anabolizujících látek. Takže ano, je to řešení, ale mnohdy je lepší a efektivnější zařadit týdenní pauzu, než neustále něco navyšovat. A naopak, pokud máte problémy s regenerací, zařadil bych mnohem více BCAA, nebo větší dávky HERA než ZMA. Popřípadě by stálo za zamyšlení, jestli ten trénink neupravit na max. 5x týdně. Myslím, že pro naturála je to až až.

RE: Actinox - Host - 15-03-2017

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na dávkování Actinoxu
mám dostupné 3 odměrky v tréninkový den a 4 odměrky v netréninkový den, v jakém časovém rozmezí by se měl actinox brát?
v tréninkové dny - ráno, po tréninku, na noc ?
netréninkové - ráno, odpoledne, podvečer, na noc ?
nebo je tam potřeba dodržovat nějaké časové rozmezí, protože například, když si dám v tréninkový den ráno actinox cca 8:00 a druhou dávku až po tréninku (16:00+) a pak na noc (23:00) je to OK?

Děkuji