Menu

Obchodní podmínky

Tyto Všeobecné obchodní podmínky upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží.

Prodávající

DAFIT, s. r. o.
Dobronická 778
148 00 Praha 4 - Kunratice
IČ: 00570150
DIČ: CZ00570150

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 446.

Kupující

Koncový zákazník který provede závaznou objednávku zboží, předává prodávajícímu pouze údaje, které jsou nutné pro zpracování a vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

Objednávka zboží

Objednávky přes internetový obchod na adrese http://www.extrifit.cz jsou možné: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání.

Objednávat je možno následujícími způsoby:

Přijímáme objednávky pouze s místem doručení v rámci České Republiky, přijaté objednávky jsou závazné.

Dodací lhůty a ceny za dodání

Zboží je od nás odesláno poštou v den přijetí objednávky nebo nejdéle následující pracovní den. Doručeno zákazníkovi bude do 24 - 72 hodin od objednání. Doručení do 24 hodin garantuje pošta pouze v pracovní dny.

Zvýhodněné poštovné pro doručení na území ČR:

Každá objednávka do hodnoty 3000 kč je zaslána za zvýhodněnou cenu 99 Kč. U objednávky v hodnotě nad 3000 kč je dopravné zdarma.

Platební podmínky s místem doručení na území ČR

Platba na dobírku při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce)

Dodací podmínky

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu web@extrifit.cz

Informace o produktech

Informace o produktech v e-shopu prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží.

Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné a budou použity výhradně k uskutečnění dodání objednaného zboží a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

Svým souhlasem s obchodními podmínkami udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů prodávajícímu souhlas se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů, a s jejich následným zpracováním a dále souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas udělujete dobrovolně, avšak můžete jej kdykoli písemně odvolat na adrese prodávajícího. Svým podpisem (případně zaškrtnutím příslušného pole v případě internetového formuláře) potvrzujete, že jste byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Prodávajícím, zejména na to, že máte práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžete bezplatně kdykoliv na adrese správce odvolat, že máte právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd., i o právu obrátit se v případě domnělého porušení svých práv na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 23. 3. 2016. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

Poslední dotazy
v poradně