Nové vitamíny v nabídce: V 52 Vita Complex Forte a Vita-C 1000 Time Release

Nové vitamíny v nabídce: V 52 Vita Complex Forte a Vita-C 1000 Time Release

Pavel Vacek | . .

Po nedočkavých otázkách pátrajících po produktu, který by nahrazoval populární V44, vám mohu s nadšením oznámit, že nová, lepší a silnější multivitaminová a multiminerální formule je zde.

 V52

Jak už název napovídá, V52 obsahuje 52 aktivních látek, které jsou přesně zacíleny na osoby s vysokou fyzickou a psychickou zátěží a na výkonnostní a kondiční sportovce.
 
A nejenom to! Firma Extrifit vám zároveň představuje svůj zcela nový produkt vitaminového charakteru, který ve výrobním programu firmy zatím nefiguroval.

 Vita-C 1000 Time Release

Tento výrobek obsahuje vitamín C, který má v organismu řadu důležitých funkcí. Pro sportovce je významné především to, že vitamín C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Při denní dávce minimálně 200 mg přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k dobré činnosti nervové soustavy. Příznivě působí také na psychickou stránku osobnosti. Vitamín C je z produktu Vita-C 1000 Time Release uvolňován postupně a je doplněn o šípkový extrakt.

Přesné složení obou výrobků najdete u jejich popisů v e-shopu.
EXTRIFIT Vitamíny

Komentáře:

Nejnovější články

Norbert Zajac-Journey to the dream - Part 4

Autor článku: Norbert Zajac

Po roční odmlce je zde pokračování série Journey to the Dream, která dokumentuje život slovenského kulturisty a člena Extrifit týmu Norberta Zajace. Tentokrát se společně podíváme, jak vypadaly jeho poslední dny před soutěží a jak probíhala samotná soutěž IFBB Diamond Cup Portugal, kde Norbert skončil v kategorii do 90 kg na pátém místě. A to se vším, co k tomu patří!

Zobrazit celý článek

Norbert Zajac-Journey to the dream - Part 4