K nákupu nad 2000 Kč nyní můžete dostat jako dárek kalendář Extrifit 2017 zdarma!
Vyzkoušejte BEEF Amino Hydro se slevou 298 Kč !!!

Vyzkoušejte BEEF Amino Hydro se slevou 298 Kč !!!

Pavel Vacek | . .
Nepropásněte možnost vyzkoušet nejkvalitnější aminokyseliny na světovém trhu. Nyní za 599 Kč se slevou 298 Kč, máte možnost zakoupit Beef Amino Hydro 4000 od společnosti Extrifit®.

BEEF - CERNY PODKLAD.jpg
Nemá smysl tento produkt dlouze vychvalovat. Fakta hovoří zcela jasně: Beef Amino Hydro se staví do čela všech aminokyselinových produktů a představují nekompromisní vrchol amino suplementů.

1) ZDROJ AMINOKYSELIN: HOVĚZÍ MASO Z ARGENTINSKÝCH KRAV. Nejčistší forma hovězí bílkoviny na světě. Testy na historicky nulový výskyt BSE. Nejvíce bílkovin a nejméně tuku v celosvětovém hodnocení kvality a obsahu živin hovězího masa. Bio chovy, přirozená strava dobytka a volný výběh na obřích pastvinách.
2) OBSAH BÍLKOVIN: 98 %!!! Nikdo na trhu Vám nemůže nabídnout takto vysoký obsah aminokyselin v každé tabletě jako Beef Amino Hydro 4000 od společnosti Extrifit®. Jakýkoli jiný tabletový amino produkt nesnese srovnání s hodnotou 98 % bílkovin a navíc hydrolyzovaných (obvyklé hodnoty jsou 65 - 75 % bílkovin v jedné tabletě a zbytek tvoří pojivo, které je jen velmi těžko stravitelné). V některých amino produktech je obsaženo dokonce i přes 20 % cukrů!
3) POJIVO - ABSOLUTNÍ MINIMUM. Díky převratné metodě tabletování, tzv. Pre-Pressing Technology, jsou aminokyselinové tablety od Extrifitu až po okraj nabité bílkovinou. Žádných 30 % pojiv! Ale pouhá 3 % z celkové hmotnosti tablety! Co to pro Vás znamená? Že nepolykáte nadměrné množství pojiva, které zatěžuje Váš žaludek a které v podstatě v aminokyselinových tabletách nemá co dělat a je to jen nutné zlo, aby tableta držela pohromadě. Bezkonkurenčně nejmenší množství pojiv je právě v Beef Amino Hydro 4000.

4) CENA. Když si spočítáte, kolik zaplatíte za jiné aminokyselinové výrobky, které obsahují 20 - 30 % balastu (pojiva), barvivo (barvičky do aminokyselin opravdu nepatří), zjistíte, že Beef Amino Hydro vychází velice výhodně. Zde totiž platíte pouze čisté aminokyseliny v nejkoncentrovanější formě. POROVNEJTE SI SAMI TYTO ŠPIČKOVÉ HODNOTY ŽIVIN S JINÝMI PRODUKTY:
  BÍLKOVINY: 98 %
SACHARIDY: 1,9 %
TUK: 0,1 % 5) HYDROLYZOVANÉ - NIC LEPŚÍHO NENÍ. Beef Amino Hydro 4000 jsou plně hydrolyzované aminokyseliny, vyrobené z nejkvalitnějšího argentinského hovězího masa. Hydrolyzovaná hovězí bílkovina tvoří 100 % bílkovin v každé tabletě. Žádné další příměsi zde nenajdete. Hydrolyzovaná (předtrávená) bílkovina tvoří vrchol nabídky všech bílkovinných zdrojů. Jednoduše řečeno, mezi bílkovinami nic lepšího není. Podívejte se na „HYDRO“ řadu Extrifit: Amino Hydro 4000, Hydro 77 a popisované Beef Amino Hydro 4000.

Komentáře: