Vojtěch Koritenský profesionálem IFBB !!!

Vojtěch Koritenský profesionálem IFBB !!!

Pavel Vacek | 11. 11. 2015

Vojtěch   Koritenský   má v jednatřiceti letech ve své sbírce jak titul pro vítěze Arnold Classic Europe  z roku 2012, tak i cenné vítězství z pražské Olympia Amateur Europe, kde závodil v hmotnostní kategorii do 80 kg. Jsou to právě tyto dva výjimečné výsledky, které ho společně se nadstardartními vztahy SKFČR a světové federace kulturistiky IFBB katapultovaly mezi top elitu tohoto sportu- kulturistické profesionály. Vojta je zároveň již třetí člen Extrifit Teamu, který po dobu působení u Extrifitu získal Profi Card IFBB. V případě Vojty je toto o to cennější, že Vojta je s Extrifitem spjatý od jeho založení. Společně s Tomášem Kašparem pak budou tvořit dvojici Extrifit  profesionálů IFBB, kterou doplní úspěšný profík federace NABBA Slavoj Bednář.   Společně s Vojtěchem Koritenským získali profi status i Milan Šádek a Martin Mester. Oběma též gratulujeme.   Rozhovor s Vojtou očekávejte v nejbližších dnech, ale již nyní vám můžeme prozradit, že profesionální debut se odehraje nejspíše na Mozolani Classic 2015.

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží