VOJTA KORITENSKÝ VÍTĚZEM ARNOLD CLASSIC EUROPE!!!!

VOJTA KORITENSKÝ VÍTĚZEM ARNOLD CLASSIC EUROPE!!!!

Pavel Vacek | . .

Krásný pátek zažíváme zde v Extrifitu. Po fantastickém výsledku Báry Černákové přišla zpráva, která nám úplně vyrazila dech.

Vítězem své kategorie se v konkurenci 21 závodníků stal náš
VOJTĚCH KORITENSKÝ!!!

Ač disponuji poměrně širokou slovní zásobu, v tento okamžik se nezmůžu na nic jiného, než abych Vojtovi z celého srdce pogratuloval a poděkoval mu za celý Extrifit za perfektně odvedenou práci.
 
Vojto děkujeme a užijte si s BÁROU oslavu.
_79C7039 _79C7050 A12_4543 A12_4450

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží