VOJTA KORITENSKÝ OFF SEASON - TRÉNINK HRUDNÍKU

VOJTA KORITENSKÝ OFF SEASON - TRÉNINK HRUDNÍKU

Pavel Vacek | 12. 11. 2015

Přinášíme Vám exkluzivně čerstvé video z tréninku jednoho ze členů EXTRIFIT teamu Vojtěcha Koritenského. Zachytili jsme jeho formu v objemové fázy a při tréninku hrudníku. Brutální objem, brutální trénink, hardcore hudba.. Posuďte sami

Poznámka: Doporučujeme si video přepnout do vyšší kvality HQ 

http://www.stream.cz/uservideo-382311/383791-www-extrifit-cz-vojtech-koritensky-off-season

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží