Vojta Koritenský a Tomáš Kašpar- aktuální forma

Vojta Koritenský a Tomáš Kašpar- aktuální forma

Pavel Vacek | . .
  Mnozí fanoušci kulturistiky jsou zvyklí na to, že jakmile skončí sezóna, jejich oblíbenci se dokáží zprasit rychlostí infikace průjmem v Egyptě. Ne tak Vojta Koritenský. I po téměř dvou měsících od jeho triumfu na Olympia Amateur je Vojta v kondici, která se blíží závodní formě. I proto je ve hře možné pokračování, nebo spíše prodloužení do podzimní části, kde by se mohl Vojta ukázat na nějaké zajímavé a prestižní soutěži. Na jaké? To je v tuto chvíli ještě nejasné, ale slibujeme vám, že budete první, kdo se dozví o případném rozhodnutí.    To Tomáš Kašpar má o svém termínu soutěže vcelku jasno. Hodlá se přihlásit na soutěž EVL\'S Prague, kde chce absolvovat svůj soutěžní debut po boku těch největších jmen současné kulturistiky. Na soutěži chce nastoupit s vahou okolo 125 kilo a spolehnout se mimo jiné i na vaši diváckou podporu. Tak neváhejte a přijeďte.  11 (3)

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží