VItalmax Open 2009

VItalmax Open 2009

Pavel Vacek | 11. 11. 2015

  Dne 17. října se konal ve Frýdlantě v Čechách 3. ročník mezinárodní  pohárové soutěže Vitalmax Open 2009. Letos byla konkurence opravdu vysoká a vítězem superfinále se stal náš závodník Martin Kasal.

Přinášíme Vám videa volných finálových sestav a vyhlašování vítěze. Fotky ze soutěže i zákulisí budou doplněny.Vyhlašování absolutního vítěze  

1. Místo - Martin Kasal  

2. Místo - Daniel Tóth

3. Místo - Petr Vaniš

4. Místo - Peter Molnár

5. Místo - Ferenc Kovacs

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží