Videoreportáž Lukáše Roubíka z EVLS Prague Pro 2014 – 1. část

Videoreportáž Lukáše Roubíka z EVLS Prague Pro 2014 – 1. část

Pavel Vacek | 12. 11. 2015

O uplynulém víkendu proběhla v Praze největší evropská profesionální soutěž EVLS Prague Pro 2014, na které samozřejmě nemohl chybět ani kompletní tým Extrifitu na Expu i Tomáš Kašpar na pódiu kategorie open. Soutěž takových rozměrů si samozřejmě nenechal ujít ani známý „zuřivý reportér“ Lukáš Roubík, který tentokrát připravil reportáž exkluzivně pro čtenáře Extrifit.cz! V první a delší části videoreportáže uvidíte jak zákulisní pohledy z akce Meet and Greet či z rozcvičovny závodníků a zákulisí, tak i vystoupení Extrifit týmu na Expu, velké svaly a krásné dívky na našem stánku a tradičně i množství rozhovorů. Čekají na Vás Tomáš Kašpar a Dalibor Hájek, Petr Března a Radek Lonc, Vojta Koritenský a Slavoj Bednář i krásné závodnice jako Sabina Pleváková a Petra Šenkeříková a konečně i Jakub Šubrt a Milan Obořil.   Ve druhé části, kterou Vám přineseme v dalších dnech, se můžete těšit na rozhovory s Milanem Šádkem, Jurajem Višným, Láďou Kurčíkem, Jardou Pasekou, Janou Slívovou, Tomášem i Daliborem a samozřejmě uvidíte i exkluzivní záběry z rozcvičovny, backstage i dění na pódiu a volného pózování mezi diváky. Zajímá Vás mimochodem, jak se rozcvičují profi závodnice v bikiny? I na to si odpovíme ve druhé části :-)

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží