Věrnost se vyplácí!

Věrnost se vyplácí!

Pavel Vacek | . .

Znáte ty věrnostní programy. Kam se vrtnu, tam mi nabízejí nějakou kartičku. Čepuju benzín, cpou mi body, kupuju granule pro psa, cpou mi věrnostní kartu. Jdu do banky a vybafne na mě předschválený úvěr. Všude na mě číhá sleva a výhoda.
Mám tolik slevových a věrnostních kartiček, že bych s nima mohl ukočírovat celou Champions league. Problém je, že je mám vždycky někde zašantročený. Takže pokaždé, když už bych chtěl využít nějaký ten věrnostní bonus, tak na žádost prodavačky o předložení kartičky začnu zběsile přehrabovat peněženku, přičemž ze mě samozřejmě začnou padat papírky, ústřižky složenek, jiné karty, dokumenty, prostě všechen ten bordel co v peněžence mám. Což logicky způsobí frontu nevrlých a pospíchajících zákazníků. V tomto momentu okamžitě vzdávám svou snahu o ušetření čtyř korun a s provinile-přitroublým výrazem se snažím prodejní cyklus co nejrychleji ukončit. Sleva nesleva. baner-eshop.gif
I my, Extrifit.cz nabízíme věrnostní program. Ale k němu nepotřebujete vůbec nic. Nemusíte nikde nic vyplňovat navíc, nevyhlížíte pošťáka s žádnou plastovou plackou a nedělíte se o bakterie plodnou propiskou s triliónem lidí před vámi.

Ne, nic takového po vás fakt nechceme. Vy pouze objednáváte to, co zrovna sami chcete. Nic víc.

Náš věrnostní program se skrývá v bonusu za pátou objednávku. A pátá objednávka funguje!

Jde o to, že v momentě, kdy učiníte svou pátou objednávku, tak si prostě a jednoduše napíšete do poznámek o nějaké další zboží. A toto zboží je vám dodáno zcela zdarma! A nemusí to být jenom jeden výrobek. Může jich být dokonce několik v souhrnné hodnotě 1590,- Kč.

Co je ovšem vážně skvělé, je to, že se tyto páté objednávky vztahují i na zboží, které je v akci. Takže si k minimálně 30% slevě na zboží můžete započítat úplně v klidu další slevu v podobě výrobků zadarmo! A další pecka. Tato akce není časově limitována. Tímto jsme mysleli především na naše mladé zákazníky. Příklad: Máte brigádu, vyděláte prašule a nakupujete. Brigáda skončila, vy na suchu a číháte na nějakou slabou rodičovskou chvilku. Jako je třeba zjihlost vašich živitelů v předvánočním čase. Prostě nemusíte se bát. Pokud vy budete věrni nám, my budeme věrni zase vám. Jde o to, že ať uděláte pět objednávek za měsíc, nebo za dva roky, je to jedno, my tady s naším bonusem pro vás budeme stále čekat.

Přesvědčte se sami, že tohle tvrzení platí a přidejte se k již více než šesti stům spokojených zákazníků našeho e-shopu, kteří obdrželi, nebo pravidelně využívají tohoto bonusu při páté objednávce. 384780_1987191014358_1680793477_1405593_901646027_n.jpg

Komentáře: