Vánoční slevová akce je tu!

Vánoční slevová akce je tu!

Pavel Vacek | . .

Moje maminka mi minulý týden řekla, že ji leze na nervy předvánoční výzdoba. Že jak se prý může těšit na Vánoce, když už teď, v listopadu, je všude samá rolnička, ježíšek, jmelí a všudypřítomné předvánoční prodejní reklamy. Má pravdu ta moje zkušenostmi opředená matka. Jenže má to jednu výhodu. Většinou nakoupíte levněji.

Tudíž se přidám k mase prodejců a rovněž vyhlásím nějakou předvánoční prodejní akci. Tak tedy zbystřete smysly, akce určená k zacpání prostoru pod vánočním smrkem je tu.

Od pondělí 26. 11. tady zlevníme všechny naše výrobky.

Výjimku tvoří pouze proteinové tyčky v jednotlivých kusech, oblečení a 250 gramové balení proteinu. 

Akce bude trvat až do 23. 12. 2012.

To abyste u nás stihli utratit vaše roční odměny.

(Takže tu objednávku na nové Porsche klidně zrušte.)

A přesto, že ceny v našem e-shopu výrazně poklesnou, tak přesto zachováme všechny výhody, které skýtá objednávka na Extrifit.cz

baner-eshop.gif

- Nad 3000 kč poštovné a triko Extrifit ZDARMA

- 5 x objednávka = produkt(y) v hodnotě až 1590 Kč ZDARMA

- Jednorázová objednávka za 8000 kč = produkt(y) v hodnotě až 1590 Kč ZDARMA

A pak tu mám ještě jeden bonus:

Mrkněte na to, co udělalo čtyřleté užívání výrobků výlučně zn. Extrifit s Vojtou Koritenským – nárůst 17 kil čistého masa je prostě k nezaplacení.

703747_3524395123500_365636379_o

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží