Upozornění pro naše zákazníky

Upozornění pro naše zákazníky

Pavel Vacek | . .
  Vážení zákazníci,   dílčí technické problémy způsobily, že nejsme schopni v tuto chvíli splnit jeden z bodů našeho e-shopu a to doručení vaší objednávky do 24 hodin. Jedná se o výjimečnou situaci tohoto týdne, kdy dodávka vašeho zboží bude doručena v rozmezí 48 - 72 hod. V následujících týdnech se již tato situace nebude opakovat.   Předem se omlouváme za případné komplikace a děkujeme za pochopení.   redakce Extrifit.cz

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží