Ukončení prodeje výrobku Xtreme 24 hours fat burner

Ukončení prodeje výrobku Xtreme 24 hours fat burner

Pavel Vacek | . .
Vážení zákazníci,

s politováním a upřímnou omluvou oznamujeme, že k dnešnímu dni stahujeme z trhu náš produkt XTREME 24 HOURS FAT BURNER. A to z důvodu , že večerní složka (lahvička PM), šarže XFB2500 07/05/2013, datum použitelnosti 19/03/2016  nesplnila standardy při laboratorním rozboru .

Pokud jste zakoupili výrobek této šarže, ať již je balení otevřené či ne, popř. již spotřebované, vrátíme Vám peníze v jeho plné ceně. Stačí nám dodat doklad o koupi  a foto šarže na dně lahvičky PM.  Ještě jednou se vám, našim příznivcům a zákazníkům omlouváme. Váš Extrifit.


Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží