Trénink zad Tomáše Kašpara

Trénink zad Tomáše Kašpara

Pavel Vacek | . .

Včera jsem byl navštívit Tomáše Kašpara, kterého jsem zastihl Fit4Fun v Hradci Králové při tréninku jeho dominantní partie. Podle mě jsou jí Tomášova záda, která vynikají jak masivitou, tak i šířkou.
Tomášův trénink byl vcelku standardní a byl trochu ovlivněn nedostatkem sacharidů v náročné předsoutěžní dietě. Přesto si dal Tomáš přítahy v předklonu, shyby na hrazdě, což při jeho váze kolem 115 kilo není už tak úplně jednoduchá věc a teprve pak přišly na řadu všelijaké kladky.

Jak můžete posoudit z fotogalerie, Tomášova forma se 5 týdnů před ACE jeví více než slibně. Doufejme tedy, že vše půjde podle plánu a Tomáš zaútočí minimálně na finále prestižní soutěže Arnold Classic Europe.  

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží