Tréninkový den v Liberci

Tréninkový den v Liberci

Pavel Vacek | 12. 11. 2015

 Je sobota 16.1. a vyrážíme v sestavě Já, Kája a Tonny směr Liberec do FITMEXX, kde se koná další sraz nadšenců a milovníků Hard Core Bodybuildingu. Kolem 13hod jsme v Liberci, trošku jsme se motali, tak nás vyzvednul Pavel  Menčík, který zrovna přijížděl z Boleslavi. Ve fitku už čekala celá banda v čele s Katkou Kyptovou. Přišla se na nás podívat i liberecká legenda Pavlík Vacků se svojí malou princeznou Valentýnkou.

Na nic se nečekalo a šlo se na to. Trénink odjeli všichni tvrdě a nekompromisně, hlavně parta co jela nohy! Prostě radost pohledět. Po tréninku jsme se koukli na Katčinu formu která už vypadá opravdu skvěle.

Po zničujícím tréninku jsme se vydali do restaurace doplnit zásoby glykogenu (teda kromě Katky).  Den se chýlil ke konci a my jsme se vydali opět na cestu směr Hradec Králové. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se zúčastnili, za perfektně strávený den. Jsem rád, že jsem viděl své kamarády a poznal nové tváře. Také děkuji Robertu Smutnému za super trénink v jeho krásném fitku.

Není nad to strávit čas s lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu!

Za Extrifit TEAM

Vojta Koritenský

Tréninkový den v Liberci

Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci Tréninkový den v Liberci

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží