TORONTO PRO SUPERSHOW 2012 - VELKÉ VÍTĚZSTVÍ LUKÁŠE OSLADILA

TORONTO PRO SUPERSHOW 2012 - VELKÉ VÍTĚZSTVÍ LUKÁŠE OSLADILA

Pavel Vacek | . .
  Souboje v kanadském Torontu skončili v brzkých ranních hodinách našeho času a již známe vítěze obou hlavních mužských kategorií. Velice dobrá zpráva pro české fanoušky – Lukáš Osladil se stal vítězem kategorie do 212 liber a máme tak dalšího profesionála, který se kvalifikoval na Mr. Olympia ! Obrovská gratulace, Lukáš si to opravdu zasloužil ! Předvedl fantastickou formu, kde předstihl své soupeře perfektní kvalitou a celkovou komplexností svalového rozvoje.

Druhé místo pak zbylo na Masoom Butta, který určitě nebyl lehkým soupeřem a zaujal množstvím svalové hmoty v dobré kvalitě. Na třetím místě skončil domácí Mboya Edwards, který ztrácel oproti svým soupeřům především dolní polovinou těla.

V kategorii OPEN již od začátku dominoval Bill Wilmore, který nabídl velké množství svalů i kvalitu v komplexní podobě. I ve finále se nic nezměnilo a Bill si tak mohl připsat své první profesionální vítězství. Druhý skončil Johnatan Delarosa, který předvedl stejnou formu jako v NEW YORKU před 14-ti dny. Grigori Atoyan byl na téměř stejné úrovni jako Johnatan, ale rozhodčí ho umístili na místo třetí.

Pro Lukáše Osladila bylo toto klání v Torontu zásadní a budeme držet palce a sledovat, jak si povede na dalším ročníku Mr. Olympia. Ještě jednou obrovská gratulace !
Lukáš Osladil   KATEGORIE 212

  KATEGORIE OPEN

Bill Wilmore

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží