Štefan Havlík a Michal Trykar na dánském Loaded Cup 2012

Štefan Havlík a Michal Trykar na dánském Loaded Cup 2012

Pavel Vacek | . .

Tento velikonoční víkend se v dánském Ringstedu konala soutěž nazvaná Loaded Cup 2012. Sešli se zde nejen místní borci, ale své síly zde přijeli poměřit i náš Michal Trykar a slovenský Štefan Havlík. A jak to pro ně dopadlo ?

Michal Trykar dle jeho slov dosáhl svého cíle a dostal se do finále a dokonce dokázal vybojovat skvělé páté místo v kategorii do 90 kg ! Štefan Havlík také nezklamal a přišel v tak perfektní formě, že vybojoval zlato v kategorii do 100 kg. Nicméně Štefan v souboji o absolutního vítěze neuspěl a titul získal vítěz nejtěžší kategorie nad 100 kg Paul Poloczek Porovnávání kategorie nad 100 kg
  Boj o absolutního vítěze

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží