Soutěžte s Tomášem Kašparem o lístky na EVL's Prague Pro 2014

Soutěžte s Tomášem Kašparem o lístky na EVL's Prague Pro 2014

Pavel Vacek | 12. 11. 2015

Při příležitosti profesionálního debutu člena Extrifit Teamu Tomáše Kašpara na soutěži EVL\'s Prague Pro jsme pro vás přichystali jednoduchou soutěž o 2 lístky na tuto událost. To abyste mohli přijet Tomáše osobně podpořit. Soutěžit budeme tento i příští týden, pokaždé s jinou otázkou.  

Otázka pro tento týden zní:  

KOLIK KILOGRAMŮ VLASTNÍ VÁHY NAVÁŽÍ TOMÁŠ KAŠPAR V KRAŤASECH A V TRIKU V NEDĚLI VE 12:00 HOD?   

Tipovat s jedním číslem můžete v diskusi pod článkem do pátku 24:00 hod. Pište klidně i desetinná čísla a přidejte na sebe funkční email.  

Nejpřesnější tip vyhrává 2 lístky na EVL\'s Prague 2014!  

Vítěze vyhlásíme v neděli večer v samostatném článku se zdokumentovaným měřením a budeme ho kontaktovat na uvedené mailové adrese.       

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží