Soutěžíme s Tomášem Kašparem o dva lístky na EVL's Prague Pro

Soutěžíme s Tomášem Kašparem o dva lístky na EVL's Prague Pro

Pavel Vacek | 12. 11. 2015

Po soutěži z minulého týdne, která mezi vámi zaznamenala obrovský ohlas, tu máme novou šanci vyhrát 2 lístky na světovou soutěž těch nejlepších profesionálů EVL\'s Prague Pro a osobně tak podpořit Tomáše Kašpara při jeho profesionálním debutu.   Otázka pro tento týden zní:    Kolik aminokyselinových tablet skonzumuje Tomáš Kašpar před závody v  období od pondělí 22. 9. do pátku 26.9. 2014?    Počítají se tyto aminokyselinové produkty: 

  • Amino Hydro
  • Beef Amino Hydro 24 000
  • BCAA Pure 2:1:1
  • BCAA 1800 mg Mega Tablets

Své tipy pište do komentářů pod článkem s vaším jménem a funkční mailovovou adresou pro případný pozdější kontakt.  Nejpřesnější a nejrychlejší tip vyhrává 2 lístky na EVL\'s Prague.    A nenechte se zmást videem. :-)  

Komentáře:

Nejnovější články

Norbert Zajac-Journey to the dream - Part 4

Autor článku: Norbert Zajac

Po roční odmlce je zde pokračování série Journey to the Dream, která dokumentuje život slovenského kulturisty a člena Extrifit týmu Norberta Zajace. Tentokrát se společně podíváme, jak vypadaly jeho poslední dny před soutěží a jak probíhala samotná soutěž IFBB Diamond Cup Portugal, kde Norbert skončil v kategorii do 90 kg na pátém místě. A to se vším, co k tomu patří!

Zobrazit celý článek

Norbert Zajac-Journey to the dream - Part 4