Soutěž je u konce, máme vítěze.

Soutěž je u konce, máme vítěze.

Pavel Vacek | . .

Právě před chvílí jsme ukončili naší facebookovou soutěž o HellNox, IsoBeef a BeefMass. Musím říct, že nás až překvapilo, s jakým ohlasem se tato 4- týdenní hra setkala a je vidět, že vás to skutečně bavilo. Což je dobře.

Trochu jsme po celou dobu bojovali s tím, že existují všelijaké finesy, které vám zajistí velký počet hlasů, aniž byste hnuli prstem po klávesnici, a to samozřejmě ubírá na soutěžním duchu celé akce. Facebooková stránka tím sice lehce sbírá hlasy od profilů typu Xx-ẵŋà ƺlaa Śťŷl\'ề , ale o to víc ztrácí chuť soutěžit naši věrní a zapálení fanoušci. A to není v zájmu této facebookové stránky. Ta slouží především pro vaši zábavu, pro krátké postřehy ze života Extrifit Teamu, pro publikování fotek členů Teamu a pro tvorbu obsahu, na kterém se sami podílíte.

A protože odhalit sdílení fotek všelijakými internetovými roboty je nemožné, máme pro příště vymyšlený koncept, který opět vtáhne do soutěže opravdové fanoušky- srdcaře značky Extrifit. Ale o tom až v další soutěži, kterou pro vás jistě určitě ještě nějakou přichystáme.

Teď už si pojďme říct, kdo vlastně vyhrál. Byl to opět souboj jako řemen a především boj o 2-3 místo byl těsný jako pobyt na valníku s kozama.
1. místo a Hellnox vyhrál Filip Hofer se svým šokujícím designovým ztvárněním nejprodávanějšího proteinu v ČR WPC 80. Inu, jak je vidět, v jednoduchosti je síla. Filip Hofer
2. místo s 540 hlasy a balení IsoBeef sebrala Ĺubica Hradecká. Vsadila na kartu, která zabírá docela dobře. Vždyť dětičky jsou voztomioučký. Pokud celou noc neřvou. Ľubica Minková
O pouhé 4 hlasy za ní skončil Ondra Neruda na 3. místě a ten hodil Extrifit vážně do velkého lesku. Z touhle fotkou se asi budete setkávat častěji, protože ji občas použiju do hodně nablejskanýho článku. Příště do toho bude moct Ondra zakomponovat i BeefMass, který mu brzo přistane ve schránce. Neruda

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží