Soustředění talentované mládeže SKFČR 2012 - pozvánka

Soustředění talentované mládeže SKFČR 2012 - pozvánka

Pavel Vacek | . .

Svaz kulturistiky a fitness ČR bude i v letošním roce pokračovat v systematickém vzdělávání a práci s talentovanými závodníky mládežnických kategorií, a tak se opět jako v roce 2010 i vroce 2011 uskuteční již tradičně poslední prodloužený víkend letošních prázdnin čtyřdenní soustředění talentované mládeže SKFČR pro závodníky dorosteneckých a juniorských kategorií. DSC_8375.jpg
Díky podpoře mladých závodníků SKFČR firmou Extrifit pana Nádvorníka, posilovnou Extrifit Gym Rumburk Petra Březny i radním Ústeckého kraje panem Mirkem Bernasem se soustředění uskuteční ve stejném rozsahu jako v loňských letech ve dnech 30. srpna - 2. září v luxusních prostorách hotelového komplexu Lužan na pomezí Lužických hor a Českého Švýcarska v Rumburku.
Komisi mládeže SKFČR se tak podařilo pro všechny účastníky zajistit v prostorách jedné budovy:
  • ubytování v luxusních hotelových prostorách na 4 dny s možností využití wellness, sauny, bowlingu atd.
  • neomezený přístup do nově vybavené posilovny Extrifit Gym Rumburk (jejímž majitelem je mistr ČR v kulturistice Petr Března)
  • stravování v rámci zásad kulturistické výživy v krásné restauraci
  • kompletní sortiment doplňkové výživy nejvyšší kvality od firmy Extrifit po celou dobu soustředění
  • dárky do přípravy všem účastníkům soustředění (novinky firmy Extrifit - BCAA instant a E.NOX Shock,dohromady každému v ceně 1758 Kč)
  • tričko firmy Extrifit
  • bohatý program plný přednášek, seminářů, tvrdých tréninků pod vedením trenérů mládeže, detailní nácvik pózování, kolektivní hry, seminář známých osobností vrcholové kulturistiky atd.

Toto vše je pro každého z účastníků ZDARMA. Máte zájem o účast na soustředění? Pokud jste se na jarních mistrovských soutěžích v kategorii dorostenců a juniorů umístili v první trojici, ale stále Vám například z důvodu změny e-mailové adresy nepřišla pozvánka na Váš e-mail (zaslaný na adresu uvedenou u přihlášky na jarní soutěže), předseda komise mládeže Ing. Lukáš Roubík vyzývá všechny závodníky, kteří mají zájem o účast, aby se mu přihlásili na e-mail lukas.roubik@skfcr.cz nejpozději do pondělí 20. srpna.
  12881_1

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží