SLAVOJ BEDNÁŘ VÍTĚZEM Lee Priest Classic

SLAVOJ BEDNÁŘ VÍTĚZEM Lee Priest Classic

Pavel Vacek | 04. 11. 2015

Slavoj Bednář, dlouholetý člen Extrifit Teamu nedal svým soupeřům nejmenší naději na prvenství a zcela opanoval podium australské soutěže Lee Priest Classic 2015.    

Již od úvodních minut profesionální části soutěže bylo jasně patrné, že startovnímu poli dominuje a z Lee Priest Classic Pro si nakonec po zásluze odnesl své první profesionální vítězství. Celkovými objemy i pěknými tvary neměl na soutěži konkurenci a proti naprosté většině svých soupeřů byl svou postavou zkrátka o několik úrovní jinde.   Na druhé místo dosáhl další závodník z České republiky Filip Grznár. Ten na soutěži nastoupil nejprve mezi amatéry WFF a po vítězství v kategorii Extreme, která tentokrát pro početně slabou účast nebyla rozdělená do obvyklých čtyřech výškových kategorií, ale závodilo se v ní v jediné kategorii bez rozdílů výšky, získal možnost zamířit k profesionálům. Té, jak již výsledky Lee Priest Classic Pro napovídají, okamžitě využil.   převzato z Ronnie.cz

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží