Slavoj Bednář první!

Slavoj Bednář první!

Pavel Vacek | . .
Nejenom European Arnold Classic je český fanoušek živ. Toto sobotu proběhla také rakouská soutěž NABBA/WFF Int. AUSTRIAN OPEN 2011. Extrifit team měl i na těchto závodech svého veleúspěšného reprezentanta, Slavoje Bednáře, který po těsném souboji s Ondřejem Mlakou vyhrál svou kategorii Man II. O kategorii výše se střetli Jiří Borkovec (2. místo) s Robertem Smutným (4. místo), kteří ale bohužel podlehli domácímu zkušenému harcovníkovi Thomasi Hemmerovi, jenž vyhrál i titul absolutního vítěze. Slavojovi i všem ostatním českým závodníkům srdečně blahopřejeme! Sluší se již pouze podotknout, že všechny zmíněné budete také možnost vidět na vlastní oči již tuto sobotu na Extrifit Cupu 2011. Slavoj Bednář Ondřej Mlaka Jiří Borkovec.jpg Robert Smutný

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží