Slavoj Bednář otevírá svůj Fine Fitness!

Slavoj Bednář otevírá svůj Fine Fitness!

Pavel Vacek | . .
FINE FITNESS vzniklo po téměř roční rekonstrukci objektu v centru Pardubic.
Dnes je to nový nádherný prostor o rozloze přes 600 m2 vybavený stroji Hammer Strength a Life Fitness, který rozhodně uspokojí i ty nejnáročnější cvičence. Zacvičí si zde ale všichni, od začátečníků až po mistry světa. Slavoj zde bude nejen sám trénovat a absolvovat své následující přípravy na světová pódia, ale hlavně bude k dispozici všem lidem, kteří chtějí sami něco dokázat. Ať už půjde jen o zpevnění postavy, shození nadbytečných kil, nebo profesionální přípravu na závody.
I toto byl hlavní cíl, se kterým FINE FITNESS vznikalo. Přiblížit lidem životní styl vyplněný sportem, vyváženou stravou a momenty mezi lidmi podobného ražení. Posilovna nemusí být jen o dřině. Je právě o setkávání lidí, kteří mají podobný záměr - něco se sebou dělat.
Neváhejte a přijďte vyzkoušet nové FINE FITNESS.
Otvírá se pro Vás 9. března ve 13:00 na Karlovině v ulici Jindřišská v Pardubicích.
Nebude chybět šampaňské :) a něco hříšného na zub (to ale jen první den), setkání i s ostatními členy Extrifit týmu a ochutnávky produktů firmy Extrifit. 601306_345344602232622_1145772146_n

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží