SLAVOJ BEDNÁŘ- Mr. UNIVERSE

SLAVOJ BEDNÁŘ- Mr. UNIVERSE

Pavel Vacek | . .
  Slavoj Bednář se zařadil po bok svých úspěšných kolegů z Extrifit Teamu, když ovládl svou kategorii na prestižní soutěži s obrovskou historií, Mr. Universe, kde si odnesl sochu za vítězství.   Slavoj si tak může úspěšně odškrtnout první ze svých vytyčených cílů pro letošní rok.   Za celou redakci Extrifit.cz posíláme Slavojovi obrovskou gratulaci, jakož i všem ostatním závodníkům, kteří nás reprezentovali na této soutěži.   Výsledky našich kluků:   BEDNÁŘ SLAVOJ - 1.místo - Men.II   MLAKA ODŘEJ - 5.místo - Men.II   KOČVARA PAVEL - neprobojoval se do finale.   BENDA MICHAL - 3.místo - Men.IV     65303_3779580648054_1494693344_n - Kopie

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží