Slavoj Bednář je po operaci.

Slavoj Bednář je po operaci.

Pavel Vacek | 09. 11. 2015

Slavoj prodělal operaci kýly v pupíku, kterou plánoval již delší dobu, takže v nové sezóně se objeví již s dokonalým břichem! Šest týdnů si ale musí odpočinout, takže odložil činky a naplno se věnuje věcem, které kvůli cvičení nestíhal. Mimo jiné začne vytvářet svůj vlastní blog, takže se určitě máte na co těšit! Zároveň finišuje s celým týmem na konečných úpravách svého Fine Fitness, jehož otevření se již nezadržitelně blíží! 644037_222665294531983_1694010992_n

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží