Slavoj Bednář dnes slaví narozeniny.

Slavoj Bednář dnes slaví narozeniny.

Pavel Vacek | 09. 11. 2015

Slavoj Bednář měl letos vcelku napilno. Nejdřív svatba, potom titul Mr. Universe NABBA, pak ještě svým výkonem na Mr. Universe NAC popudit diváky proti rozhodčím za nespravedlivý výrok a nakonec ještě oslavit narozeniny. Vzhledem k tomu, že na dnešek je avizovaný ten konec světa, tak to má skutečně za pět minut dvanáct.

Přesto dnes Slavoj Bednář oslaví směšně nízkých 32 let.

Za celý Extrifit srdečně blahopřejeme a přejeme nedozírnou hromadu rodinné pohody a sportovních úspěchů.

264952_335362433220965_2075493260_n AA0_3583 AA0_7760 AA0_8293

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží