Slavoj Bednář bronzový na Mr. Universe NAC

Slavoj Bednář bronzový na Mr. Universe NAC

Pavel Vacek | . .
SONY DSC

Včera v pozdních večerních hodinách dobojoval Slavoj Bednář boj o titul Mr. Universe NAC. V nabité konkurenci vybojoval skvělé 3. místo! Nicméně se vlnami internetu šíří nezaujaté zprávy, že Slavoj měl na vyšší umístění, ale rozhodnutí rozhodčích bylo bohužel takové, jaké bylo. Upřednostnili domácího závodníka Dennise Riskise a na druhé místo před Slavoje umístili Serdara Aktolgu, který přitom skončil na Mr . Universe NABBA daleko za Slovojem na šesté příčce.

Toto rozhodnutí je již dané a nic s tím neuděláme, nicméně v našich očích je Slavoj vítěz !

 

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží