Skvělý úspěch českých kulturistů na Mr. Universe NAC 2010

Skvělý úspěch českých kulturistů na Mr. Universe NAC 2010

Pavel Vacek | . .

 Dne 27. 11. 2010 se konala v německém Hamburku soutěž Mr. Universe 2010 federace NAC. V těžké konkurenci vybojoval titul Mr. Universe Výborně připravený Petr Vaniš a stal se tak 2-násobným držitelem tohoto titulu ve dvou různých federacích. Neméně zdatně si počínal i v kategorii Profi, kde jen těsně prohrál s Peterem Molnárem a Danielem Tothem z Maďarska a obsadil výborné 3. místo. Svou premiéru na této soutěži si odbyl také Petr Chalupný, mistr Čech z roku 2009. Finálové umístění a následná 6. příčka, je rozhodně slibným debutem.  Absolutní vítězové jednotlivých kategorií: GROF-MOLNAR-UYSAL
Overall Winners
Body Overall
Peter Molnar (HUN)
Figure Overall
Brigitta Gróf (HUN)
Athletic Overall
Kemal Uysal (TUR)
 
Ms. Fitness
1.Zsuzsa TirpakHUN
2.Yulia PodolskayaRUS
3.Willeke BartelsNED
4.Corinna KempeGER
5.Evgenia PerevertaylovaRUS
6.Marija DeksneLAT
7.Saskia HartertGER
8.Marina CrnjakGER
9.Oxana SamoylovaRUS
10.Gro AskeNOR
   
 out of Top 10:
Limor Azugi (ISR), Michelle Hand (GBR)
 
 
Body Over 50
1.Charlie AbbohNOR
2.Aleksandr AleksejevEST
3.Gunnar PaascheGER
4.Necdet YagizogluBEL
5.Francois GauvinFRA
6.Enrico LückemannGER
7.Antonio LucasESP
8.Juan BarretoESP
9.Juan José LopezESP
10.Viktor TkatsenkoEST
   
 out of Top 10:
Benrabah Boufalga (FRA), Eduardo de la Asuncion (ESP), Earl Maduro (NED), Kevan Wilson (GBR), Reto Wetzel (SUI), Marco Piacentino (FRA), David Foo (GBR), Wolfgang Seier (GER), Serge Pilette (BEL)
 
 
Body Over 40
1.Vehbi KocogluTUR
2.Paul LansNED
3.Stéphane PetillotFRA
4.Diego MartinesITA
5.Daniel LunguNED
6.Farhad HabibiNED
7.José Maria ForteESP
8.Tony HansonGBR
9.Jürgen MichaelBEL
10.Nikolay FerenetsRUS
   
 out of Top 10:
Sergej Khimchenko (UKR), Robert Olsen (NOR), Eddy Mertens (FRA), Alon Ben Shachar (ISR), Thomas Langguth (GER), Torsten Hala (GER), Jimmy Ingbretson (USA), Silverio Garcia (ESP) Didier de Schryver (BEL), Hasan Ilgin (TUR), Christophe Canovas (FRA), Grzegorz Strojecki (POL), Marcelo Pelaio (BRA), Andreas Heß (GER)
 
 
Juniors
1.Istvan PolyakHUN
2.Akin HondorogluTUR
3.Pero TomasCRO
4.Pascal BrunnerSUI
5.José Antonio Lopez GilESP
6.Maksims KazaksLAT
7.Grégory BourdonFRA
8.Marvin MichelsGER
9.Morgan EliranISR
10.Grazvydas NaruseviciusLIT
   
 out of Top 10:
Iegor Khimchenko (UKR), Benjamin Ebert (GER), Pedro Manuel Garcia (ESP)
 
 
Athletic II
1.Kemal UysalTUR
2.Ruslan GafiyatullinRUS
3.Joseph DoutauFRA
4.Dietmar HauboldGER
5.Romeo ZonBEL
6.Waleed AlkhadarNED
7.Albano LariosESP
8.Anthony Saint-AuretFRA
9.David CartaFRA
10.Ernesto CruzPHI
   
 out of Top 10:
Marius Nordfjellmark (NOR), Steve Papps (NZL), Yakup Cavusgil (CYP), Tamas Vladar (HUN), Dian Mihaylov (BUL), Riza Sabay (TUR), Ethanim Martina (NED), Jaime Bermejo (ESP), Sinan Aydemir (TUR), Gürsel Tansel (CYP)
 
 
Athletic I
1.Maxime le Francois BaillardBEL
2.Karolis ZilinskasLIT
3.Alexandre FranchiniFRA
4.Didier CappeFRA
5.Ersin AdakliTUR
6.Thomas RiedelGER
7.Raul LopezESP
8.Edwin VeugerNED
9.Roberto RodriguezESP
10.Richard RobinsonGBR
   
 out of Top 10:
Christopher Heum Bjolgernd (NOR), Jan Smirnovski (EST), Johannes Bezold (GER), Andreas Sosinski (GER), Imro Beuk (NED), Rick Ujfalussy (NZL), Jean Michal Fontaine-Worms (FRA), Oliver Papazios (GER), Leon Schmahl (GER), Ciprian Timpu (FRA), Antonio Dungo (PHI)
 
 
Ms. Figure Over 35
1.Brigitta GrófHUN
2.Anne KeränenFIN
3.Ana Claudia LandBRA
4.Violetta TimoITA
5.Leslie LouisESP
6.Alicia SantosESP
7.Sahar AdlouniESP
8.Isabelle LebatteuxFRA
9.Kim CarterNZL
10.Silvia HahnGER
   
 out of Top 10:
Sonja den Breems (NED), Farah Deobhakta (NZL), Carmen Spindler (GER), Maryline Ricosset (BEL), Bärbel Bach (GER), Maud Descheemaker (FRA), Karine Blanquet (FRA), Sandra van de Kamp (NED)
 
 
Ms. Figure
1.Anita HeßGER
2.Serena InnocentiITA
3.Melanie KuchGER
4.Sylvia ReyssGER
5.Maaika van den Berg-SchraderNED
6.Sanela TerzoBIH
7.Janine HaywoodNZL
8.Andrea van der MerbelGER
9.Jennifer JamesNZL
10.Sonata IllijonskieneLIT
   
 out of Top 10:
Judith Albrecht (GER), Eugenia Gomez (ESP)
 
 
Ms. Physique
1.Sabine KnieriemenGER
2.Zsuzsa Rákossine SzentgyörgyváriHUN
3.Alicia ZayasESP
4.Gabriella CecchiITA
5.Vera SafanyevISR
6.Souad BadraneBEL
7.Olga KourkoulineISR
8.Danielle FindlayGBR
9.Andrea PaascheGER
10.Thoma WüstGER
   
 out of Top 10:
Michelle Cruz (PHI), 
Mariela Savova (BUL), Dhabia Lakbachi (FRA)
 
 
Men Body IV
1.Zsolt MajorHUN
2.Carlos AsensioESP
3.Hakan GümüsTUR
4.Albert CuestaPHI
5.Filippo TerritoBEL
6.Michael CauchoisFRA
7.Satish MalusareIND
8.Andrey KolosovRUS
9.William BaudroitFRA
10.Nandkishor Madhav ShindeIND
 
Men Body III
1.Petr VanisCZE
2.Bela KökenyHUN
3.Ludovic BogaertBEL
4.Dennis ChouESP
5.Murat GönülTUR
6.Istvan JeneiFRA
7.Mariusz StrelinskiPOL
8.Martins SkujenieksLAT
9.Dmitri UibaEST
10.Tibor FüzesiHUN
   
 out of Top 10:
Ivan Bucher (SUI), Wojciech Nowak (GBR), Dimitry Lamy (FRA), Sebastien Ramassot (FRA), Frank Didelle (FRA), Christian Reipen (GER), Evgenj Schevchuk (RUS)
 
 
Men Body II
1.Peter MolnarHUN
2.Roman GavryshchukUKR
3.Dennis RiskisGER
4.Rick BurnettRSA
5.Sergii BabchukUKR
6.Igor BaykovRUS
7.Muammer GökmenTUR
8.Riccardo DankwardtGER
9.Mehmet KasapTUR
10.Sami OinonenFIN
  
 out of Top 10:
Tudose Inut Aurel (ROM), Stephane Belotti (FRA), Enrique Martin (ESP), Oscar Navarro (ESP), Gri Alexandre (FRA), Raffelle Chirilli SUI), Adrian Parra Martin (ESP)
 
Men Body I
1.Felix DeckerGER
2.Murat SenyigitCYP
3.Rob ReinaldoAUT
4.Alexej KauzGER
5.Aram MeliksetyanRUS
6.Petr ChalupnyCZE
7.Julian GrishajevLIT
8.Gregor TusGER
9.Daniel RadosevicFRA
10.Marco SapigniITA
   
 out of Top 10:
Serkan Reisoglu (TUR), Marek Kalmus (EST), Bert Willemsen (NED), Arthur Dijkhuizen (NED), Milan Jensik (CZE), Ercan Kuruel (TUR), Kiro Feldmann (GER), Roman Ruder (GER), Giuseppe Milazzo (GER)
 
 
Couples
1.Violetta Timo +
Diego Martines
ITA
2.Alicia Santos +
Dennis Chou
ESP
3.Andrea Paasche +
Gunnar Paasche
GER
4.Maud Descheemaker +
Alexandre Franchini
FRA
5.Alicia Zayas +
Juan José Lopez
ESP
6.Michelle Cruz +
Albert Cuesta
PHI
7.Dhabia Lakbachi +
Joseph Doutau
FRA
8.Yulia Avdoshina +
Nikolay Ferenets
RUS
9.Sandra van de Kamp +
Imro Beuk
NED
10.Limor Azugi +
Alon Ben Shachar
ISR
Nac.jpg NAC 3.jpg NAC 4.jpg NAC 5.jpg NAC 6.jpg Kategorie Profi Mr. Universe a odměny za umístění  
1. Dániel Tóth (HUN)EUR 6000
2. Peter Molnar (HUN)EUR 4000
3. Petr Vanis (CZE)EUR 3000
4. Erkal Ozagi (TUR)EUR 1000
5. Zsolt Major (HUN)EUR 1000
6. Charlie Abboh (NOR)EUR 1000
7. Felix Decker (GER) 
8. Vehbi Kocoglu (TUR) 
9. Istvan Polyak (HUN)
Daniel Tóth Peter Molnár Petr Vaniš

Komentáře: