Seminář ve Vyškově

Seminář ve Vyškově

Pavel Vacek | . .
PA169338.JPG
Bylo sobotní odpoledne 16.10.2010. Kolem 14h jsme přijeli na pozvání Mirka Hanáka. Mirek je aktivní kulturista a mistr České Republiky.do Vyškova do Fitness Trinity, kde proběhl seminář mistra světa Vojty Koritenskýho a jeho přítelkyně, mistryně České Republiky, Karolíny Holubcové. S námi přijel Honza Kittner s přítelkyní Petrou Izakovičovou. Po krátkém přivítání jsme si prohlédli fitko, ve kterém trénuje Míra. Fitko se naplnilo lidmi a zahájili jsme začali seminář, který byl v plánu. Povídali jsme o přípravě na soutěž MS, jak to všechno probíhalo i o tom, co všechno kulturistická příprava obnáší. Byly nám kladeny otázky, na které jsme s Karolínou odpovídali a že jich bylo požehnaně! Po dvouhodinové přednášce jsme si dali pauzu na jídlo, které je pro kulturistu nezbytné a pokračovali jsme ukázkou cviků prováděných na jednotlivých strojích s popisem správného provedení. Po skončení jsme se odebrali k přípravě samotného tréninku spolu Honzou a Mírou. Na programu byl triceps a biceps. Někteří posluchači se přidali a cvičili také, takže během chvilky byla posilka plná makajících lidí. Cvičili jsme na střídačku a navzájem se hecovali k co nejlepším výkonům. Po hodině intenzivního tréninku jsme si dali po tréninkový koktejl a potřebné suplementy - jak jinak než Extrifit! Pak jsme vyrzili fotit. Kam? K soše svobody J! Byl to Mírův bláznivý nápad, že nám ukáže jedinou sochu svobody v ČR, kterou tedy nemají jen v Americe! Po příjezdu jsme se několikrát vyfotili u sochy svobody, která je opravdu hodně podobná té originální a jeli do restauračky, kterou nám Míra doporučil. Poseděli jsme u výborného jídla, popovídali si a bylo na čase se vrátit zpět domů.

Když to shrnu do jedné věty, bylo to nádherné odpoledne strávené v příjemné atmosféře cvičících mladých lidí. Poznali jsme nové tváře  včetně Mirka. Určitě se zase musíme sejít a zopakovat setkání, protože jsme si měli co říct a vyměnili spoustu zajímavých informací. Je fajn popovídat si s lidmi, kteří milují kulturistiku a dokáží se pro tento nádherný sport obětovat a dělat ho s láskou a vůlí.

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží