Sabina Pleváková- juniorská Absolutní Mistryně Evropy 2014!!!

Sabina Pleváková- juniorská Absolutní Mistryně Evropy 2014!!!

Pavel Vacek | . .
  Sabina Pleváková své tituly v roce 2014 sbírá tak rychle, že to téměř nestíháme zveřejňovat. Takže malá rekapitulace. Členka Extrifit Teamu se tento rok stala Absolutní Mistryní Slovenska juniorek 2014, Mistryní Slovenska v kategorii žen, vítězkou svojí kategorie na Mozoláni Classic a druhou v absolutním pořadí a nyní se stává evropskou šampionkou a absolutní vítězkou Mistrovství Evropy juniorů a juniorek.

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží