Ros Vitásek je zpět!

Ros Vitásek je zpět!

Pavel Vacek | . .

Ano, já vím, mnozí si teď ťukáte na čelo, neboť nevíte o čem je řeč. Nicméně, tohle jsem našim věrným čtenářům nemohl nechat ujít. Pokud se však přeci jen chcete dostat do tématu, odkazuji vás na článek protagonisty tohoto videa, který je zde. Velmi výživné, zejména ve světle tohoto videa, jsou Rosovy (protagonista videa) argumenty v naší nejobsáhlejší diskusi zde.

A když už jsme využili tohoto veřejného videa z You Tube, tak přidáme jednu radu pro mladé začínající cvičence. Toto je ukázkový příklad toho, jak by neměl vypadat trénink dolních končetin. Ale možná je toto upozornění zbytečné, neboť výsledky hovoří samy za sebe.

P.S. Vulgární příspěvky v diskusi budou automaticky mazány.

Komentáře:

Nejnovější články

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží