Ronnie Coleman v nemocnici...

Ronnie Coleman v nemocnici...

Pavel Vacek | . .
coleman_v_nemocnici.jpg
 Období Vánoc a konce kalendářního roku bývá většinou spjato s klidem a pohodou v kruhu blízkých. Ne všem je to však opravdu dopřáno. Soudě podle fotografií, které v těchto dnech oblétly příslušná webová fóra, nebyl závěr prosince zrovna nakloněn ani Ronnie Colemanovi. Legendární 47letý americký kulturista je na nich na nemocničním lůžku, přičemž o důvodech jeho hospitalizace se zatím pouze spekuluje. Nejčastěji jsou však diskutéry uváděny lumbální hernie meziobratlových plotýnek, potažmo srdeční potíže. Tato prohlášení je ale nutno brát s rezervou, zejména když oficiální media zatím o celé záležitosti taktně mlčí...

 Ovšem, jak rozvádí jeden z účastníků diskuse na známém americkém severu, na lumbální hernii by měl Ronnie i docela nárok. Zejména vezměme-li v potaz jeho nasazení u dřepů a tahových cviků, respektive enormní zátěže, které u nich během své veleúspěšné kariéry po celá léta používal. Ať tak či onak, 8násobnému vítězi Mr. Olympia přejeme brzké uzdravení a připomínáme si jej tím, čím proslul nejvíce – zdrcující tréninkovou etikou.

zdroj: Muscle & Fitness

Komentáře:

Nejnovější články

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Autor článku: Petr Pohl

Podobně jako vloni i letos se na scénu vrací jeden z nejlepších kulturistů všech dob a není jím nikdo jiný, než Flex Wheeler. Závodník, který proslul především svojí estetickou postavou a tehdy netradičním, flexibilním pósingem (jako vůbec první kulturista dělal provaz). Není tedy divu, že se letos pokusí prosadit v kategorii Classic Physique, která by měla jeho tělesným proporcím nadmíru vyhovovat. 

Zobrazit celý článek

Sultán symetrie ohlásil comeback!

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží